INTERBIURO logoGhelamco Poland logoTétris Poland logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoPartner Capital Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoUNIMOR Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoDorbud S.A. logoWOMAK HOLDING logoTriGranit Corporation logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoLobos Nieruchomości logoSawig Invest Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTorus logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEcho Investment logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoKwiaty dla biura logoLC Corp S.A. logoEcophon Saint-Gobain logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoHexagon logoSchüco International Polska logoArchicom logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCOTEX Office Centre logoOmnitech Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Grupa Capital Park włącza się w akcję „Okulary dla Afryki”

Biurowiec Royal Wilanów przy ul. Klimczaka 1 w Warszawie.
Dziś rozpoczęła się akcja Okulary dla Afryki. Nieużywane już okulary mogą znów stać się przydatne. Wśród punktów zbiórki znajdują się obiekty Grupy Capital Park w Warszawie, czyli biurowce Royal Wilanów oraz Eurocentrum Office Complex.

Jest to już druga edycja akcji „Okulary dla Afryki”. Organizowana jest ona przez Klinikę Okulus i dr Iwonę Filipecką, ambasadorkę fundacji Dzieci Afryki. W zeszłym roku udało się zebrać ponad sześć tysięcy par okularów, a każda z nich stanowi wielką zmianę dla osoby, która z powodu swojej wady wzroku nie była w stanie wcześniej efektywnie uczyć się czy pracować. 

 

Oddawać można okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne – zarówno „plusy”, jak i „minusy”, ale bez cylindrów. Okulary powinny być w dobrym stanie – bez zarysowań czy pęknięć w centrum szkła, a także kompletne – zawierać i oprawki i szkła. W dobieraniu właściwych okularów na miejscu pomoże dołączona karteczka z opisem mocy szkieł. Aby ograniczyć wagę paczek i ułatwić proces rozdawania, należy przynosić okulary w niezawiązanych plastikowych torebkach śniadaniowych, bez etui.

 

Akcja potrwa do 28 listopada. Przez ten czas okulary można zanosić do recepcji Royal Wilanów lub concierge Eurocentrum Office Complex. Po zakończeniu zbiórki zostaną one przekazane fundacji Dzieci Afryki, a następnie wysłane do najbardziej potrzebujących, którzy po badaniu wzroku otrzymają najlepsze dla nich okulary.

 

Napisz pierwszy komentarz
mantra