Karimpol Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoEcophon Saint-Gobain logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoTriGranit Corporation logoDorbud S.A. logoAluprof S.A. logoCity Space logoHexagon logoPorto Office B Sp. z o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoINTERBIURO logoLC Corp S.A. logoLobos Nieruchomości logoWOMAK HOLDING logoOmnitech Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSchüco International Polska logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoALLCON INVESTMENT logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoGhelamco Poland logoCOTEX Office Centre logoKwiaty dla biura logoKart Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEcho Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoUNIMOR Development S.A. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Vastint bliskie zakupu działki w Katowicach

(fot. pixabay.com)
(fot. pixabay.com)
Vastint planuje zakupić teren inwestycyjny w Katowicach. Znajduje się on przy ul. Ks. Piotra Skargi. Na tej działce ulokowany jest obiekt hotelowy, który wg planów dewelopera po zakupie terenu zostanie wyburzony.

Vastint Poland podpisało przedwstępną umowę na zakup działki inwestycyjnej o powierzchni ponad 9000 mkw. Na terenie stanowiącym przedmiot transakcji stoi hotel Silesia, który został zamknięty w 2006 r. Deweloper planuje wyburzenie tego obiektu i wybudowanie w jego miejsce zespołu nowoczesnych budynków o funkcji hotelowo-biurowej. 


Na chwilę obecną mamy uzgodnione z prywatnym właścicielem działki wstępne warunki zakupu. Liczymy, że transakcja zostanie zamknięta do końca 2017 r. To pierwszy teren inwestycyjny jaki Vastint planuje pozyskać w Katowicach, ale mam nadzieję, że transakcji będzie więcej. Jesteśmy zainteresowani zakupem kolejnych działek w mieście, co pozwoli nam na umocnienie naszej pozycji na tym rynku lokalnym – mówi Roger Andersson, dyrektor zarządzający Vastint Poland.


Deweloper ma nadzieję rozpocząć prace budowlane w 2018 roku.

 

Tagi: Vastint
Napisz pierwszy komentarz
mantra