Business House logoHexagon logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoWOMAK HOLDING logoTorus logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoBREMA Sp. z.o.o. logoCity Space logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoUNIMOR Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoGhelamco Poland logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoSchüco International Polska logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoALLCON INVESTMENT logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTriGranit Corporation logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoPartner Capital Group logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKart Sp. z o.o. logoArchicom logoNowy Styl Group logoPRO-INVEST S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoDorbud S.A. logoKwiaty dla biura logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Tytuł Rising Star of the Year 2016 dla Walter Herz

Firma Walter Herz zdobyła nagrodę Rising Star of the Year 2016 w konkursie CIJ Awards
Firma Walter Herz zdobyła nagrodę Rising Star of the Year 2016 w konkursie CIJ Awards
Firma doradcza Walter Herz zdobyła nagrodę Rising Star of the Year 2016 w konkursie CIJ Awards. Wydarzenie to organizowane jest przez Construction & Investment Journal, jeden z najbardziej znanych magazynów poświęconych branży nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nagroda została wręczona podczas 15. uroczystej Gali, która odbyła się 9. listopada br. w Warszawie. Miejsce w gronie zwycięzców konkursu CIJ Award  to dla nas duże wyróżnienie. Jesteśmy dumni ze zdobycia tak prestiżowej nagrody w branży. Jury dostrzegło tempo rozwoju naszej firmy oraz jakość i skalę świadczonych usług. Dążymy do zwiększenia zasięgu działań i zapewnienia doradztwa na najwyższym poziomie. W tym roku nasze wysiłki zostały docenione, za co chcemy podziękować przede wszystkim naszym klientom i partnerom w biznesie – powiedział Bartłomiej Zagrodnik, prezes zarządu Walter Herz.

 

Walter Herz zajmuje się wspieraniem firm w procesie komercjalizacji i wynajmu oraz administrowania nieruchomościami. Eksperci firmy doradzają także w zakresie inwestowania i zarządzania projektami. Jest to jedna z wiodących na polskim rynku agencji doradczych w dziedzinie nieruchomości komercyjnych. 

 

Polska edycja konkursu CIJ Awards organizowana jest od 2002 r. Nagrody przyznawane są w wielu kategoriach związanych z rynkiem nieruchomości. Nagradzane są nie tylko firmy i  inwestycje, ale także zespoły, projekty, nowatorskie koncepcje i rozwiązania w branży. Zwycięzców konkursu wybiera grono niezależnych ekspertów, działających w różnych obszarach sektora nieruchomości w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. 

 

Na Gali CIJ Awards spotyka się duża grupa firm wiodących na rynku nieruchomości. Konkurs CIJ Awards organizowany jest także w ośmiu innych krajach, m.in. w Czechach, Rumunii, Serbii, Grecji, na Węgrzech oraz w USA.

 

Tagi: Walter Herz
Napisz pierwszy komentarz
mantra