City Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoOlivia Business Centre logoSawig Invest Group logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoArchicom logoEcho Investment logoALLCON INVESTMENT logoOmnitech Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoKart Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHexagon logoNowy Styl Group logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoPartner Capital Group logoPRO-INVEST S.A. logoBusiness House logoTriGranit Corporation logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoLC Corp S.A. logoSchüco International Polska logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoEcophon Saint-Gobain logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoDorbud S.A. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoTétris Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoGhelamco Poland logoAluprof S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logo

W Krakowie Warimpex szykuje dwa biurowce

Mogilska Office - wizualizacja
Chopin Office - wizualizacja
Spółka Warimpex, właściciel krakowskiego hotelu Chopin zamierza wybudować dwa biurowce – Chopin Office i Mogilska Office.

Warimpex jest w fazie doprecyzowywania projektów dwóch inwestycji – Chopin Office i Mogilska Office, jakie zamierza zrealizować w stolicy Małopolski. Pierwszy z nich będzie zlokalizowany nieopodal ronda Mogilskiego w sąsiedztwie Hotelu Chopin, a drugi niewiele dalej – na ul. Mogilskiej, na działce sąsiadującej z biurowcem firmy KPR Prodlew. Przygotowywanie koncepcji biurowców dotyczy zarówno ich strony architektonicznej, jak i wykonawczej. Terminy ukończenia obu realizacji nie zostały jeszcze doprecyzowane. Na ten moment inwestor nie zdradza szczegółów inwestycji.

 

Warimpex prowadzi już rozmowy z potencjalnymi najemcami. Niektóre z tych firm wchodzą obecnie na rynek krakowski – mówi Christoph Salzer, Dyrektor Regionalny Warimpeksu.Rynek powierzchni komercyjnych w Polsce nadal charakteryzuje się znaczącym potencjałem rozwoju, który jest szczególnie widoczny w dużych miastach. W przypadku Krakowa powierzchnie biurowe najwyższej klasy, położne w dobrej lokalizacji, są tam ciągle bardzo poszukiwane – dodaje.

 

Warimpex Finanz und Beteiligungs AG to spółka inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Wiedniu, notowana na giełdach w Wiedniu i w Warszawie (WXF). Jako jeden z największych inwestorów na rynku hotelarskim w Europie Środkowej i Wschodniej, jest obecnie właścicielem, współwłaścicielem lub podmiotem prowadzącym 18 hoteli biznesowych i luksusowych o łącznej liczbie ok. 4600 pokoi oraz pięciu budynków komercyjnych i biurowych o powierzchni użytkowej ok. 43 000 mkw. W ciągu ostatnich 25 lat Warimpex zrealizował projekty rozwojowe w sektorze nieruchomości o łącznej wartości ponad 1 mld euro. Spółka działa w 7 krajach europejskich.

 

Tagi: Warimpex
Napisz pierwszy komentarz
mantra