Sawig Invest Group logoLC Corp S.A. logoOlivia Business Centre logoPorto Office B Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoLobos Nieruchomości logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGhelamco Poland logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoDorbud S.A. logoBREMA Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoPRO-INVEST S.A. logoWOMAK HOLDING logoTriGranit Corporation logoHexagon logoOmnitech Sp. z o.o. logoALLCON INVESTMENT logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoINTERBIURO logoFYI Commercial Consulting logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoEcophon Saint-Gobain logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoTorus logoArchicom logoKwiaty dla biura logoPartner Capital Group logoSchüco International Polska logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTétris Poland logoNowy Styl Group logoKart Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

Co słychać na budowie OVO Wrocław?

OVO Wrocław
OVO Wrocław
Na budowie wielofunkcyjnego kompleksu OVO Wrocław pracuje obecnie 550 osób, z czego większość we wnętrzu obiektu, gdzie trwają obecnie prace wykończeniowe.

Na budowie wielofunkcyjnego kompleksu OVO Wrocław pracuje obecnie 550 osób, z czego większość we wnętrzu obiektu, gdzie trwa wykańczanie. Na -2 kondygnacji prowadzone są dalsze prace w sali balowej i głównej kuchni pięciogwiazdkowego hotelu DoubleTree by Hilton. Z kolei na parterze wielofunkcyjnego kompleksu jest wykańczana hotelowa restauracja, lobby biurowe i apartamentowe. W chwili obecnej montowany jest tutaj Corian i drewniane obudowy na ścianach. Ukończono także posadzkę z kostki brukowej, którą wrocławianie znają z miejskich deptaków. Sąsiadujące z restauracją patio jest gotowe w 70 proc. Na piętrach hotelowych – 1 i 2 – kontynuowane są prace związane z montażem mebli, a także prace wykończeniowe.

 

Obiekt OVO Wrocław to wielofunkcyjna inwestycja łącząca w sobie pięciogwiazdkowy hotel marki Hilton, apartamenty, penthousy, a także lokale biurowe. Budynek o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. będzie posiadał siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Przestrzeń biurowa, która przeznaczona jest do sprzedaży, wynosi 3852 mkw. Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo SA, która prowadzi prace nad OVO Wrocław w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Prace na terenie inwestycji postępują zgodnie z harmonogramem.

 

Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
mantra