Lobos Nieruchomości logoTorus logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoDorbud S.A. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCity Space logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoWOMAK HOLDING logoEcho Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoGhelamco Poland logoTriGranit Corporation logoSchüco International Polska logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoBusiness House logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoALLCON INVESTMENT logoHexagon logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKart Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoEcophon Saint-Gobain logoArchicom logoPartner Capital Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logo
Forbo Flooring Systems Polska logo

OVO Wrocław z kolejną restauracją

OVO Wrocław
Na parterze OVO Wrocław otworzona zostanie restauracja oferująca wykwintne dania mięsne. Inwestor zawarł właśnie umowę dotyczącą wynajmu lokalu. Jednocześnie prowadzone są zaawansowane rozmowy z najemcami z segmentu gastronomii, jubilerstwa, a także mody.

Na parterze OVO Wrocław otworzona zostanie restauracja oferująca wykwintne dania mięsne. Inwestor zawarł właśnie umowę dotyczącą wynajmu lokalu o metrażu 200 mkw. To lokal o innym charakterze od restauracji hotelu DoubleTree by Hilton, która będzie funkcjonowała po drugiej stronie wewnętrznego patio OVO Wrocław – Małgorzata Ryfa, dyrektor ds. komercjalizacji OVO Wrocław. Restauracja powstanie w lokalu z witryną od strony ul. Traugutta. Z drugiej strony okna będą wychodziły na wewnętrzne patio, na którym w sezonie letnim pojawią się stoliki dla gości. Po tej stronie znajdzie się również wejście do lokalu. To rozwiązanie jest zgodne z ideą całego wewnętrznego dziedzińca inwestycji. Nasze patio można porównać do kameralnego deptaka. Jest otwarte dla mieszkańców, którzy chętnie spędzają tu czas. To miejsce swobodnych spotkań, zachęcające do interakcji społecznych, biznesowych czy kulturalnych – mówi Shuckie Ovadiah, inwestor i CEO OVO Wrocław. Szukamy kolejnych najemców, którzy są zainteresowani prowadzeniem lokalu w tym wyjątkowym miejscu – dodaje. Obecnie prowadzone już są zaawansowane rozmowy z firmami z segmentu gastronomii, jubilerstwa, a także mody.

 

Obiekt OVO Wrocław to wielofunkcyjna inwestycja łącząca w sobie pięciogwiazdkowy hotel marki Hilton, apartamenty, penthousy, a także lokale biurowe. Budynek o całkowitej powierzchni 48 800 mkw. będzie posiadał siedem kondygnacji naziemnych oraz dwie podziemne. Przestrzeń biurowa, która przeznaczona jest do sprzedaży, wynosi 3852 mkw. Generalnym wykonawcą jest firma Eiffage Polska Budownictwo SA, która prowadzi prace nad OVO Wrocław w tak zwanym systemie design&build. To oznacza, że równolegle do robót budowlanych powstaje projekt wykonawczy, który odpowiednio wyprzedza budowę. Budowa kompleksu zakończy się już wiosną br.

 

Tagi: OVO Wrocław
Napisz pierwszy komentarz
Ecophon
mantra