UNIMOR Development S.A. logoSchüco International Polska logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoKwiaty dla biura logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoArchicom logoBusiness House logoPRO-INVEST S.A. logoLC Corp S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoLobos Nieruchomości logoOnyx Business Point logoCity Space logoCity Office logoAluprof S.A. logoEcho Investment logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoCHB14 logoGhelamco Poland logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoNowy Styl Group logoTorus logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGłówka Pracuje logoGTV Lighting logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Artykuły


ATOM

Zamroź szyby w domu i biurze!

Gdy za oknem upał, chętnie wspominamy zimowe dni. Oczywiście te prawdziwie zimowe, kiedy śnieg skrzypi pod butami, a szyby są pokryte zmrożonymi kryształkami lodu. To arcydzieło Matki Natury! Nie trzeba czekać na ujemne temperatury, by na szybach pojawił się szron. Z pomocą nadchodzi folia mrożona!

czytaj więcej >

Ukwiecone eventy

Jak stworzyć wyjątkowy klimat dla ważnych wydarzeń? Niegdyś uważano, że najważniejsze są elementy techniczne, jak np. oświetlenie czy nagłośnienie. Dziś coraz częściej sięga się po kwiaty, ponieważ tylko one mogą w tak wyjątkowy sposób dopełnić wydarzenie.

czytaj więcej >

Biuro dla ludzi, czy ludzie dodatkiem do biura

Biuro to miejsce, w którym pracują ludzie i to oni są jego głównymi użytkownikami. Czasem to stwierdzenie wydaje się być jednak pomijane w procesie aranżacji. Firmy, które projektując swoje nowe biuro, zapominają o użytkownikach, narażają się na spore straty. Często straty liczone w ludziach.

czytaj więcej >

Biurowce, które żyją po godzinach

Dawniej biurowe dzielnice w dni wolne od pracy oraz wieczorami pustoszały, a dziś coraz częściej tętnią życiem. Powodem tych zmian nie są nadgodziny pracowników, lecz tworzenie obszarów o zróżnicowanych funkcjach w zgodzie z nurtem Nowego Urbanizmu.

czytaj więcej >
Archicom - City Forum
mantra