Kwiaty dla biura logoPodium Investment logoGTV Lighting logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoKart Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoNowy Styl Group logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logoINTER-BUD logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Artykuły


ATOM

Donice oczyszczające powietrze

Weź głęboki wdech. Czy wiesz, co właśnie wpadło do twoich płuc? Jeśli przebywasz w ruchliwym mieście, w pracy lub w domu, zapewne będzie to życiodajny tlen, dwutlenek węgla, azot, ale też i smog, benzen, formaldehyd, ftalany, amoniak, kurz itd. Nie brzmi to zachęcająco. Tylko co to wszystko oznacza?

czytaj więcej >

Open space może być przytulny

Firma Tétris przeprowadziła remont generalny biura firmy Allianz. W ciągu 14 miesięcy zostało przebudowanych 14 000 mkw. powierzchni. Dziś 80 proc. powierzchni zajmowanej przez zespół Allianz stanowi przestrzeń otwarta, która stymuluje współpracę między pracownikami.

czytaj więcej >

Jak poprawić higienę w miejscu pracy?

W miejscu pracy spędzamy wiele godzin każdego dnia. W tym czasie mamy styczność nie tylko z dużą liczbą osób, ale także z wieloma powierzchniami, na których nie brakuje bakterii. Jeśli chcemy uniknąć wielu infekcji, musimy więc pamiętać o tym jak ważna jest higiena w biurze.

czytaj więcej >

Poufność i design w gabinetach i salach konferencyjnych

Akustyka to jeden z ważniejszych elementów podczas planowania aranżacji biur. Częstym błędem jest jednak szukanie rozwiązań, które tylko pochłaniają dźwięki. Nie mniej ważne – szczególnie w przypadku takich pomieszczeń, jak sale konferencyjne i gabinety – powinno być również izolowanie dźwięków.

czytaj więcej >
Galicyjska - duży
mantra