INTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoPodium Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKontor logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCity Space logoVantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArchicom logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBusiness House logoARTSERVIS sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Artykuły


ATOM

Jak poprawić higienę w miejscu pracy?

W miejscu pracy spędzamy wiele godzin każdego dnia. W tym czasie mamy styczność nie tylko z dużą liczbą osób, ale także z wieloma powierzchniami, na których nie brakuje bakterii. Jeśli chcemy uniknąć wielu infekcji, musimy więc pamiętać o tym jak ważna jest higiena w biurze.

czytaj więcej >

Poufność i design w gabinetach i salach konferencyjnych

Akustyka to jeden z ważniejszych elementów podczas planowania aranżacji biur. Częstym błędem jest jednak szukanie rozwiązań, które tylko pochłaniają dźwięki. Nie mniej ważne – szczególnie w przypadku takich pomieszczeń, jak sale konferencyjne i gabinety – powinno być również izolowanie dźwięków.

czytaj więcej >
mantra