Ghelamco Poland logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDorbud S.A. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCHB14 logoSpectra Development logoEcho Investment logoPRO-INVEST S.A. logoKart Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoArchicom logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoGTV Lighting logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoCity Space logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAluprof S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoSchüco International Polska logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoTriGranit Corporation logoNowy Styl Group logoMoonoffice Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoPartner Capital Group logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoTorus logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoWOMAK HOLDING logoDEVCO Sp. z.o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Relacje z wydarzeń


ATOM

Sposób na zrównoważone budynki

Podczas tegorocznej edycji PLGBC Green Building Symposium Michael Pawlyn przedstawi jak innowacyjnie projektować, aby powstawały prawdziwie zrównoważone budynki służące zarówno zdrowiu i komfortowi ich użytkowników, jak i oszczędności zasobów.

czytaj więcej >

Profesjonalne sprzątanie w nurcie eko

Ekologiczny, czyli związany z ochroną środowiska, człowiek stara się żyć w zgodzie z naturą. Sprowadza się to do racjonalnego podejścia do codzienności, począwszy od jedzenia zdrowej żywności, oszczędzania wody czy prądu i korzystania z roweru po wykorzystywanie naturalnych środków do sprzątania.

czytaj więcej >
My Hive - gif 13 luty - 13 kwietnia
mantra