Onyx Business Point logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEcho Investment logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDorbud S.A. logoCHB14 logoNowy Styl Group logoLC Corp S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoINTERBIURO logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoHAVRE Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoGTV Lighting logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoCity Space logoKwiaty dla biura logoOlivia Business Centre logoAgrobex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoLobos Nieruchomości logoCOTEX Office Centre logoPRO-INVEST S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Relacje z wydarzeń


ATOM

Sposób na zrównoważone budynki

Podczas tegorocznej edycji PLGBC Green Building Symposium Michael Pawlyn przedstawi jak innowacyjnie projektować, aby powstawały prawdziwie zrównoważone budynki służące zarówno zdrowiu i komfortowi ich użytkowników, jak i oszczędności zasobów.

czytaj więcej >

Profesjonalne sprzątanie w nurcie eko

Ekologiczny, czyli związany z ochroną środowiska, człowiek stara się żyć w zgodzie z naturą. Sprowadza się to do racjonalnego podejścia do codzienności, począwszy od jedzenia zdrowej żywności, oszczędzania wody czy prądu i korzystania z roweru po wykorzystywanie naturalnych środków do sprzątania.

czytaj więcej >
Hilton 750x140
mantra