Torus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoSpectra Development logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCOTEX Office Centre logoGTV Lighting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPodium Investment logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKart Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoRIS Kotes logoINTER-BUD logoNowy Styl Group logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoKwiaty dla biura logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

O nas

Serwis e-biurowce.pl należy do Grupy KRN media Sp. z o. o. Istnieje od 2009 roku, początkowo typowo ogłoszeniowy, od 2012 roku ogłoszeniowo-informacyjny. Skupia czytelników związanych zawodowo zarówno z branżą biurową jak i poszukujących biura na wynajem lub sprzedaż.

 

E-biurowce to jedyny serwis w Polsce poświęcony tylko rynkowi biurowemu. Prócz informacji branżowych oraz ofert biur na wynajem obejmuje również tematykę architektury, budowy i aranżacji biur. Artykuły, transakcje, wiadomości pozwalają użytkownikom uzyskać jak najwięcej informacji związanych z rynkiem biurowym.

Dodatkowymi treściami na portalu, dopełniającymi tematykę biurową, są prezentacje produktów lub usług oraz artykuły tematyczne firm około branżowych związanych z branżą: mebli biurowych, instalacji, konstrukcji oraz innych kategorii budowlanych wykorzystywanych w powstawaniu budynku biurowego.

 

Dzięki powiązaniom tematycznym artykułów z prezentacjami biur oraz ofertami firm związanych z branżą – inwestorów, architektów, zarządców, właścicieli biurowców, wykonawców - portal nie jest typowo ogłoszeniowym. Oprócz teoretycznych informacji o dostępności biur lub produktów użytkownik otrzymuje cenne porady i komentarze ekspertów związanych z branżą.

 

NOWOŚĆ W SERWISIE!

BLOGI EKSPERCKIE oraz OPINIE DO TEKSTÓW stanowią platformę wymiany informacji pomiędzy użytkownikami. Każdy użytkownik po uprzednim zalogowaniu się na portalu, może skomentować artykuł jako ekspert, bądź dodać niezależny autorski tekst na swoim blogu, dzieląc się zdaniem z innymi użytkownikami.

 

Aby dodawać opinie lub założyć bloga musisz być ZALOGOWANY Teksty eksperta mogą łączyć się z jego profilami na portalach społecznościowych, co pozwala ekspertom wielu firm budować w sieci swoje portfolio.

 

 

 

ZOBACZ NA PORTALU: Najnowsze informacje | Wydarzenia | Biznes | Architektura budynku | Inwestycje | Transakcje

 

 

mantra