Torus logoBusiness House logoAgrobex Sp. z o.o. logoOmnitech Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoTriGranit Corporation logoWOMAK HOLDING logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoLC Corp S.A. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoOnyx Business Point logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKwiaty dla biura logoDorbud S.A. logoPRO-INVEST S.A. logoCOTEX Office Centre logoLobos Nieruchomości logoCity Space logoOlivia Business Centre logoGhelamco Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoEcho Investment logoSchüco International Polska logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoCHB14 logoNowy Styl Group logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKart Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoMoonoffice Sp. z o.o. logoPartner Capital Group logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoGTV Lighting logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFabryka Mebli Biurowych MDD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

O nas

Serwis e-biurowce.pl należy do Grupy KRN media Sp. z o. o. Istnieje od 2009 roku, początkowo typowo ogłoszeniowy, od 2012 roku ogłoszeniowo-informacyjny. Skupia czytelników związanych zawodowo zarówno z branżą biurową jak i poszukujących biura na wynajem lub sprzedaż.

 

E-biurowce to jedyny serwis w Polsce poświęcony tylko rynkowi biurowemu. Prócz informacji branżowych oraz ofert biur na wynajem obejmuje również tematykę architektury, budowy i aranżacji biur. Artykuły, transakcje, wiadomości pozwalają użytkownikom uzyskać jak najwięcej informacji związanych z rynkiem biurowym.

Dodatkowymi treściami na portalu, dopełniającymi tematykę biurową, są prezentacje produktów lub usług oraz artykuły tematyczne firm około branżowych związanych z branżą: mebli biurowych, instalacji, konstrukcji oraz innych kategorii budowlanych wykorzystywanych w powstawaniu budynku biurowego.

 

Dzięki powiązaniom tematycznym artykułów z prezentacjami biur oraz ofertami firm związanych z branżą – inwestorów, architektów, zarządców, właścicieli biurowców, wykonawców - portal nie jest typowo ogłoszeniowym. Oprócz teoretycznych informacji o dostępności biur lub produktów użytkownik otrzymuje cenne porady i komentarze ekspertów związanych z branżą.

 

NOWOŚĆ W SERWISIE!

BLOGI EKSPERCKIE oraz OPINIE DO TEKSTÓW stanowią platformę wymiany informacji pomiędzy użytkownikami. Każdy użytkownik po uprzednim zalogowaniu się na portalu, może skomentować artykuł jako ekspert, bądź dodać niezależny autorski tekst na swoim blogu, dzieląc się zdaniem z innymi użytkownikami.

 

Aby dodawać opinie lub założyć bloga musisz być ZALOGOWANY Teksty eksperta mogą łączyć się z jego profilami na portalach społecznościowych, co pozwala ekspertom wielu firm budować w sieci swoje portfolio.

 

 

 

ZOBACZ NA PORTALU: Najnowsze informacje | Wydarzenia | Biznes | Architektura budynku | Inwestycje | Transakcje

 

 

mantra