Aluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoCOTEX Office Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoPodium Investment logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBusiness House logoNowy Styl Group logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoINTERBIURO logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKontor logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoINTER-BUD logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

O nas

Serwis e-biurowce.pl należy do Grupy KRN media Sp. z o. o. Istnieje od 2009 roku, początkowo typowo ogłoszeniowy, od 2012 roku ogłoszeniowo-informacyjny. Skupia czytelników związanych zawodowo zarówno z branżą biurową jak i poszukujących biura na wynajem lub sprzedaż.

 

E-biurowce to jedyny serwis w Polsce poświęcony tylko rynkowi biurowemu. Prócz informacji branżowych oraz ofert biur na wynajem obejmuje również tematykę architektury, budowy i aranżacji biur. Artykuły, transakcje, wiadomości pozwalają użytkownikom uzyskać jak najwięcej informacji związanych z rynkiem biurowym.

Dodatkowymi treściami na portalu, dopełniającymi tematykę biurową, są prezentacje produktów lub usług oraz artykuły tematyczne firm około branżowych związanych z branżą: mebli biurowych, instalacji, konstrukcji oraz innych kategorii budowlanych wykorzystywanych w powstawaniu budynku biurowego.

 

Dzięki powiązaniom tematycznym artykułów z prezentacjami biur oraz ofertami firm związanych z branżą – inwestorów, architektów, zarządców, właścicieli biurowców, wykonawców - portal nie jest typowo ogłoszeniowym. Oprócz teoretycznych informacji o dostępności biur lub produktów użytkownik otrzymuje cenne porady i komentarze ekspertów związanych z branżą.

 

NOWOŚĆ W SERWISIE!

BLOGI EKSPERCKIE oraz OPINIE DO TEKSTÓW stanowią platformę wymiany informacji pomiędzy użytkownikami. Każdy użytkownik po uprzednim zalogowaniu się na portalu, może skomentować artykuł jako ekspert, bądź dodać niezależny autorski tekst na swoim blogu, dzieląc się zdaniem z innymi użytkownikami.

 

Aby dodawać opinie lub założyć bloga musisz być ZALOGOWANY Teksty eksperta mogą łączyć się z jego profilami na portalach społecznościowych, co pozwala ekspertom wielu firm budować w sieci swoje portfolio.

 

 

 

ZOBACZ NA PORTALU: Najnowsze informacje | Wydarzenia | Biznes | Architektura budynku | Inwestycje | Transakcje

 

 

mantra