Sawig Office

Kraków, Bonarka 8

Powierzchnia inwestycji
Całkowita : 3000 mkw.
Biurowa : 2840 mkw.
Do wynajęcia : 1000 m2
Klasa biurowca: A+
Wynajem

zobacz kontakt
  • http://www.sawig.pl
Komercjalizacja
Sawig Invest Group
30-504 Kraków
Kalwaryjska 69
Kontakt
zobacz kontakt
  • www.sawig.pl
  • 570 696 585
  • tb@sawig.pl
zapytaj o ofertę
Status budynku: Istniejący
Całkowita powierzchnia budynku: 3000 mkw.
Powierzchnia do wynajęcia (min. - max.): 100 m2 - Obecnie 370 m na 2 piętrze z możliwością podziału na dwa lokale 105 m oraz 265 m, 610 m na 3 piętrz z możliwością podziału na dwa lub trzy lokale
Data ukończenia budowy: kwiecień 2017
Liczba podziemnych kondygnacji: 1
Liczba naziemnych kondygnacji: 4
Typowa powierzchnia piętra: 610 mkw.
Współczynnik powierzchni wspólnych: -
Liczba podziemnych miejsc parkingowych: 21
Liczba naziemnych miejsc parkingowych: 20
Współczynnik miejsc parkingowych: -
Kontrola dostępu Tak
Okablowanie telefoniczne Nie
Okablowanie komputerowe Tak
Okablowanie elektryczne Tak
Centrala telefoniczna Nie
Klimatyzacja Tak
Czujnik dymu i ciepła Tak
Podnoszone podłogi Tak
Podwieszany sufit Tak
Wykładzina Nie
Otwierane okna Nie
Łącze światłowodowe Tak
Ścianki działowe Tak
Wynajem
Czynsz wywoławczy za powierzchnię biurową: 55 zł/ m2
Koszty eksploatacyjne: 16 zł/ m2
Min. okres najmu: 5 lat
Czynsz za parking naziemny: 250 zł
Czynsz za parking podziemny: 350 zł
Opis biurowca

1 kwietnia 2018 roku został oficjalnie otwarty nowoczesny biurowiec Sawig Office. Jest on połączeniem tego, co zawsze było ważne dla Krakowa - nowoczesności z praktycznością. W koncepcję architektonicznej perełki świetnie wkomponowała się prężnie rozwijająca się firma deweloperska 7r S.A, której zarząd docenił nie tylko dogodną lokalizację Sawig Office, ale też jej charakterystyczny wygląd. Firma ta zaczęła pracę w dniu otwarcie budynku i zajmuje powierzchnię czwartego piętra.

W lipcu, kolejne firmy dołączyły do grona naszych najemców. Wnajbliższych tygodniach w biurowcu zostaną otwarte biura firmy ubezpieczeniowej Nationale Nederlanden oraz Fundacji Rozwoju Bankowości Spółdzielczej. W krótce na 1 piętrze rozpoczyna działalność nowoczesna klinika stomatologiczna.

Sawig Office to 5 - kondygnacyjny budynek, który posiada  3000 mkw. powierzchni użytkowej. Na pomieszczenia biurowe inwestor, tj. firma Sawig Invest Group, przeznaczył cztery piętra obiektu, czyli niemal 2500 mkw. Na parterze otwarty jest sklep Rossmann oraz Bank BNP Paribas, który zaprasza do swojego nowego oddziału. Na ostatnim czwartym piętrze firma 7R otworzyła swoje biuro, najemcą 1 piętra są gabinety lekarskie o specjalizacji stomatologii.  W biurowcu posiadamy wolną powierzchnię na 3 piętrze - 610 m² oraz 370 m² na 2 piętrze, z możliwością podziału na mniejsze powierzchnie. Zapewniamy wykończenie lokalu pod klucz.

Sawig Office to obiekt wyróżniający się oryginalną i funkcjonalną architekturą. Eleganckiego charakteru budynkowi nadaje przeszklona elewacja. Co więcej inwestor postawił nie tylko na wygląd biurowca, ale również na komfort i energooszczędność. Wspomniana wcześniej przeszklona elewacja, pozwala na wykorzystanie naturalnego światła do doświetlenia i ogrzania wnętrz, dzięki czemu zmniejsza się zużycie energii elektrycznej. Koszty ogrzewania zredukuje również zastosowana w budynku mechaniczna wentylacja. Poprawi ona także jakość powietrza i komfort pracy. Obiekt jest również wyposażony w system ogrzewania VRV, całodobową ochronę, instalację przeciwpożarową oraz światłowodowe łącze. Do dyspozycji najemców przeznaczony jest także podziemny parking oraz miejsca postojowe na rowery.

Na uwagę zasługuje lokalizacja biurowca. Powstał on w prężnie rozwijającej się krakowskiej dzielnicy Podgórze. Obiekt znajduje się w pobliżu ul. Wadowickiej i ul. Kamieńskiego, które stanowią jedne z głównych dróg wlotowych do Krakowa od południa. Lokalizacja budynku umożliwia sprawny dojazd z różnych części Krakowa, zarówno własnymi środkami transportu, jak i komunikacją miejską. Innym atutem usytuowania biurowca Sawig Office jest szybki dojazd do obwodnicy miasta oraz autostrady A4.


Budynek sąsiaduje z centrum handlowym Bonarka. Ta bliskość dużego centrum handlowego zapewnia obecnym oraz przyszłym najemcom obiektu łatwy dostęp do punktów usługowo - handlowych. W niewielkiej odległości od biurowca znajduje się także historyczna dzielnica Krakowa - Kazimierz. Ta część miasta cechuje się bogatą ofertą usługową i gastronomiczną, z której również będą mogli korzystać pracownicy oraz goście Sawig Office.

Wszystkie oferty z tej inwestycji
Dowiedz się więcej
mantra