VANTA Business Center Skawina

Skawina, Piłsudskiego 77

Powierzchnia inwestycji
Całkowita : 840 mkw.
Biurowa : mkw.
Do wynajęcia :
Wynajem
Komercjalizacja
VANTA Business Center
32-050 Skawina
Piłsudskiego 77
Kontakt
zobacz kontakt
  • www.vantacenter.pl
  • Marcin Smagacz
  • 502 725 995
  • biuro@vantagroup.pl
zapytaj o ofertę
Deweloper
VANTA Business Center
32-050 Skawina
Piłsudskiego 77
Kontakt
zobacz kontakt
  • www.vantacenter.pl
  • Marcin Smagacz
  • 502 725 995
  • biuro@vantagroup.pl
zapytaj o ofertę
Status budynku: Istniejący
Całkowita powierzchnia budynku: 840 mkw.
Data ukończenia budowy: -
Liczba podziemnych kondygnacji: 1
Liczba naziemnych kondygnacji: 3
Typowa powierzchnia piętra: -
Współczynnik powierzchni wspólnych: -
Liczba podziemnych miejsc parkingowych: -
Liczba naziemnych miejsc parkingowych: -
Współczynnik miejsc parkingowych: -
Kontrola dostępu Tak
Okablowanie telefoniczne Tak
Okablowanie komputerowe Tak
Okablowanie elektryczne Tak
Centrala telefoniczna Nie
Klimatyzacja Tak
Czujnik dymu i ciepła Tak
Podnoszone podłogi Nie
Podwieszany sufit Nie
Wykładzina Nie
Otwierane okna Nie
Łącze światłowodowe Tak
Ścianki działowe Nie

Kompleks biurowy położony jest w samym sercu ponad 60 hektarowego obszaru Skawińskiej Strefy Gospodarczej Huta, gdzie w bezpośrednim sąsiedztwie funkcjonuje ponad 100 firm, są to zarówno międzynarodowe koncerny, jak i średnie i małe przedsiębiorstwa. Niewielka odległość dzieli go również od dwóch kolejnych obszarów gospodarczych. Skawina oddalona zaledwie 15 km od Rynku Głównego w Krakowie to prężnie rozwijający się obszar z dogodnymi warunkami dla aktywności gospodarczej.

Wynajem
Czynsz wywoławczy za powierzchnię biurową: -
Koszty eksploatacyjne: -
Min. okres najmu: -
Czynsz za parking naziemny: -
Czynsz za parking podziemny: -
Opis biurowca

VANTA Business Center

W samym centrum biznesu, na terenie strefy gospodarczej w Skawinie, znajdziesz kompleks biurowy VANTA Business Center, oferujący powierzchnie biurowe na wynajem, lokale usługowe, sale konferencyjne i szkoleniowe oraz wiele więcej.

Jeśli poszukujesz dobrej lokalizacji dla swojej firmy, chcąc zapewnić sobie i swoim pracownikom przyjazne miejsce pracy lub poszukujesz miejsca na organizację dużych i małych konferencji bądź szkoleń, VANTA Business Center jest rozwiązaniem. Kompleks biurowy położony jest w samym sercu ponad 60 hektarowego obszaru Skawińskiej Strefy Gospodarczej Huta, gdzie w bezpośrednim sąsiedztwie funkcjonuje ponad 100 firm, są to zarówno międzynarodowe koncerny, jak i średnie i małe przedsiębiorstwa. Niewielka odległość dzieli go również od dwóch kolejnych obszarów gospodarczych. Skawina oddalona zaledwie 15 km od Rynku Głównego w Krakowie to prężnie rozwijający się obszar z dogodnymi warunkami dla aktywności gospodarczej.

Infrastruktura pozwoli Twoim pracownikom i klientom na dogodny dojazd. Położenie bezpośrednio przy drodze krajowej numer 44 Kraków-Oświęcim, zaledwie kilkadziesiąt metrów od obwodnicy Skawiny będącej szybkim łącznikiem z autostradą A4, w niewielkiej odległości od lotniska w Balicach (około 15 min samochodem) to niewątpliwe atuty. Nie musisz martwić się również o miejsce parkingowe. Kompleks biurowy VANTA Business Center położony jest na terenie o powierzchni hektara podzielonym na strefy parkingowe. Jeśli natomiast Twoi współpracownicy wolą poruszać się komunikacją zbiorową, nieopodal budynku znajduje się przystanek MPK oraz przystanek Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej, którą w zaledwie kilkanaście minut mogą przemieścić się do Dworca Głównego w Krakowie lub innych lokalizacji.

Kompleks VANTA Business Center został stworzony by zapewnić profesjonalne warunki prowadzenia zarówno małego jak i dużego biznesu. Budynek został podzielony na odrębne strefy dedykowane dla wygodnej i komfortowej pracy, strefę konferencyjno- szkoleniową oraz strefę odpoczynku wraz z kawiarnią i małą gastronomią.

Powierzchnie biurowe i usługowe, o łącznej powierzchni 2 500 m2, zostały zaprojektowane z myślą o łatwym podziale i możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Do dyspozycji pozostaje również szereg udogodnień i rozwiązań technicznych. Łącza światłowodowe, kanały teletechniczne, zasilanie rezerwowe, dozbrojone miejsca na lokalizację indywidualnych serwerowni, kontrola dostępu wraz z monitoringiem, szybka winda to tylko niektóre z nich.

Zadbaliśmy również o wydajny system ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, wysokiej jakości oświetlenie ledowe, panele solarne i fotowoltaniczne oraz system inteligentnego zarządzania budynkiem, po to by zapewnić maksymalny komfort ale również zadbać o minimalizacje zużycia energii, a co za tym idzie maksymalnie obniżyć koszty eksploatacji.

Spotkajmy się w VANTA Business Center.

Serdecznie zapraszamy !

Wszystkie oferty z tej inwestycji
Powierzchnia
Cena
Nazwa
Galeria