Podium Investment logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoTorus logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logoKontor logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoINTERBIURO logoTétris Poland logoAluprof S.A. logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Nie tylko do kawy

Artykuł

Duża kuchnia z barem w siedzibie firmy Telwa Group Trading, fot. Xplan
Główna ściana kuchni wyłożona jest czarno-białą mozaiką, fot. Xplan
Xplan wykonał aranżację biura firmy Telwa Group Trading – dystrybutora herbaty, kawy i ekspresów do kawy. Siedziba spółki ma 234 mkw. powierzchni.

Jest to już kolejny projekt realizowany przez Xplan w warszawskim biurowcu Concept Tower. Cieszymy się, że mogliśmy nawiązać stałą współpracę z deweloperem budynku i z sukcesem realizować kolejne powierzchnie biurowe dla najemców wolskiego wieżowca. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji z deweloperami, z którymi pracujemy na co dzień, zarówno w Warszawie jak i w Trójmieście. Na rynku gdańskim jesteśmy odpowiedzialni za prace typu fit out w całym Centrum Biurowym Neptun, wybudowanym przez firmę Hines. Przy tego typu kompleksowej współpracy jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie budowlanym i projektowym. Bierzemy pełną odpowiedzialność za wszystkie prace aranżacyjno-budowlane w danej inwestycji – komentuje Wojciech Kaczmarczyk, partner w firmie Xplan.

 

Architekci Xplan byli odpowiedzialni za wszystkie prace aranżacyjno-budowlane wykonane w siedzibie Telwa Group Trading, zaprojektowanej przez Katję Sadziak. Efektem ich pracy jest duża kuchnia z barem, przestrzeń typu open space, dwa gabinety, serwerownia, a także magazynek. Zarówno część barowa, jak i całe biuro wyróżnia się prostą, skandynawską stylistyką. Ciekawymi elementami wystroju są czarno-biała mozaika na głównej ścianie w kuchni oraz zdobiąca hol wejściowy, zielona ściana pokryta żywą roślinnością.

 

W centralnej części biura mieści się strefa wypoczynkowa, w której zainstalowano kurtyny, pozwalające na odseparowanie się od reszty pomieszczenia. Na podłodze w całym biurze zostały położone panele PCV, które swoim rysunkiem przypominają drewno.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra