Giant

PGE Narodowy – prestiżowa lokalizacja biurowa

art. sponsorowany
PGE Narodowy, fot. materiały prasowe
PGE Narodowy, fot. materiały prasowe
PGE Narodowy to silna i rozpoznawalna marka, która przyciąga ludzi biznesu. Jakie powierzchnie i udogodnienia im oferuje?

Dlaczego PGE Narodowy, najnowocześniejsza arena wielofunkcyjna w Polsce, na której odbywają się wielkie widowiska sportowe i rozrywkowe, jest także wyjątkowym miejscem dla biznesu?  Ponieważ wspiera jego rozwój.

 

Na co dzień na potrzeby wydarzeń biznesowych na PGE Narodowym udostępniane jest największe w Warszawie Centrum Konferencyjne oraz liczący 3200 mkw. powierzchni Biznes Klub, w którym można zorganizować np. galę dla kilkuset osób. Na organizatorów kameralnych spotkań biznesowych czekają 62 loże oraz liczne przestrzenie niestandardowe.

 

PGE Narodowy to również bardzo atrakcyjna i prestiżowa lokalizacja biurowa z wyjątkowym widokiem na Warszawę i płytę stadionu. Na ponad 10 000 mkw. powierzchni komercyjnej swoje biura wynajmuje kilkadziesiąt firm. Są to zarówno formaty wielkopowierzchniowe (moduły 680 – 1500 mkw.), jak i niewielkie biura od 50 mkw., które oferują najnowocześniejsze rozwiązania techniczne oraz wysokiej klasy instalacje budynkowe gwarantujące komfort i bezpieczeństwo. Atrakcyjna lokalizacja, nowoczesne przestrzenie, prawie 2000 miejsc na parkingu podziemnym oraz obecność w samym centrum najciekawszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń to tylko część z udogodnień, które obiekt oferuje najemcom biur.

 

To miejsce jest magnesem dla przedsiębiorców, organizatorów konferencji, targów i spotkań biznesowych, ponieważ oferuje inne możliwości niż hotele i typowe centra kongresowe. Jego przewagą jest wielofunkcyjność. Konferencje i targi odbywają się w unikalnym otoczeniu obiektu sportowego, który znalazł się w elitarnej grupie „UEFA Elite Stadiums”. Wielkie widowiska – mecze piłkarskie, siatkarskie, żużlowe, koncerty światowych gwiazd – są świetnym tłem, a często też pretekstem do spotkań biznesowych, podczas których uczestnicy nawiązują i pielęgnują trwałe kontakty.   

 

PGE Narodowy jest miejscem wspierającym biznes. Przyczynia się do sukcesu organizowanych na nim wydarzeń, ponieważ ma silną markę, która w krótkim czasie stała się jedną z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych w Polsce. Wizerunek PGE Narodowego pozytywnie wpływa na wizerunek jego partnerów biznesowych, co ma bezpośrednie przełożenie na sprzedaż ich oferty.  

 

Skala i różnorodność wydarzeń, które gości obiekt, pokazują jego potencjał. Przez 365 dni w roku w Centrum Konferencyjnym, Biznes Klubie, Galerii czy lożach PGE Narodowego odbywają się setki spotkań biznesowych. Wszystkie z pełną obsługą doświadczonego zespołu operacyjnego, który jest  w stanie przygotować wydarzenie dla najbardziej wymagających klientów. Profesjonaliści z zespołu PGE Narodowego gwarantują elastyczną formę współpracy, która pozwala wypracować najlepsze rozwiązania. Dlatego współpracują z największymi, ale pomagają też wejść na rynek nowym graczom, którzy czują, że dopiero na PGE Narodowym mogą rozwinąć skrzydła.


5.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz