Giant

Marmoleum Open Day

art. sponsorowany
Marmoleum Open Day
Marmoleum Open Day
28 lutego 2019 r. odbył się zorganizowany przez Forbo Flooring Polska Marmoleum Open Day, czyli prezentacja najnowszej kolekcji wykładzin podłogowych linoleum.

Wydarzenie odbyło się w warszawskim showroomie firmy mieszczącym się w Hali Koszyki, a uczestniczyli w nim architekci, projektanci wnętrz oraz wszyscy zainteresowani ideą zrównoważonego budownictwa.

W tłusty czwartek w warszawskim showroomie firmy Forbo miało miejsce wydarzenie, które zgromadziło pasjonatów designu, architektów oraz dziennikarzy. Tego dnia wszyscy obecni mogli zapoznać się z najnowszą propozycją firmy – wykładzinami Marmoleum, łączącymi w sobie ekologię, atrakcyjny wygląd i funkcjonalność. Prezentowany produkt to dowód na to, że wykładziny linoleum mogą być nie tylko designerskie, ale również przyjazne dla środowiska. Goście mieli okazję na własne oczy zobaczyć, jak prezentują się poszczególne propozycje wchodzące w skład kolekcji, a także skonsultować się z ekspertami firmy, którzy chętnie odpowiadali na wszystkie pytania.

Początek części oficjalnej

 

Ze względu na charakter tego dnia, wszyscy goście zostali poczęstowani pysznymi pączkami, by wspólnie celebrować przyjemną karnawałową tradycję. Część oficjalną rozpoczęła prezentacja kolekcji, podczas której zgromadzeni mogli dowiedzieć się więcej na jej temat, a także zrozumieć dlaczego Marmoleum jest najbardziej ekologiczną wykładziną na świecie. Tę cześć poprowadziła Ewa Korbel – Sales Promotion Manager Forbo Flooring Polska, a także ekspert do spraw rozwiązań podłogowych.

Panel dyskusyjny

 

Jako następny odbył się panel dyskusyjny prowadzony przez architekt Agnieszkę Kalinowską-Sołtys, w którym uczestniczyli m.in. uznani architekci – Paweł Szumielewicz, prezes zarządu firmy SSC ARCHITEKCI Sp. z o.o. oraz Grzegorz Janiszewski właściciel Pracowni Architektonicznej ATRIUM. W jego trakcie zgromadzeni mogli poznać praktyczne aspekty zastosowania Marmoleum w obiektach służby zdrowia oraz placówkach edukacyjnych. Podczas kuluarowych rozmów zebrani mieli możliwość uzyskania od ekspertów Forbo informacji na temat doboru podłóg do wnętrz obiektowych oraz zapoznać się z szeroką gamą produktów wchodzących w skład nowej kolekcji. Była to też okazja do podzielenia się swoimi przemyśleniami i odczuciami odnośnie wydarzenia i nowej propozycji Forbo Flooring.

Więcej informacji na temat wykładzin Marmoleum, a także przykłady realizacji znaleźć można na stronie:

https://www.forbo.com/flooring/pl-pl/

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz