Giant

Oceniamy deweloperów. Najlepsze w sieci poradniki techniczne dot. nieruchomości

|
Jak wykończyć mieszkanie? Na co zwracać uwagę przy jego wykończeniu? Jak nie dać się oszukać przez dewelopera? No i najważniejsze – jak nie przepłacić za nasz wymarzony lokal? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie na nieruchomościowym portalu – Oceniamy Deweloperów.

Często przed zakupem, remontem lub wykończeniem mieszkania okazuje się, że o budownictwie wiemy tak naprawdę niewiele. No i tu pojawia się problem – przecież to jedne z najpoważniejszych wydatków w naszym życiu. Jak zatem zaplanować te czynności, żeby nie stracić pieniędzy i nie najeść się nerwów? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z zaufanych źródeł.

Na portalu Oceniamy Deweloperów nasz czytelnik znajdzie poradniki techniczne dotyczące zakupu, remontu i innych ważnych kwestii związanych z nieruchomościami. Dlaczego jesteśmy wyjątkowi? Zazwyczaj portale branżowe skupiają się tylko na jednym aspekcie np. wykończeniu wnętrz czy odbiorowi technicznemu. Nasz wachlarz tekstów jest natomiast bardzo bogaty. Od właściwych parametrów technicznych narzuconych przez normy budowlane aż do nowych styli i radzenia sobie z domowymi problemami. Oto tematyka poradników, które u nas bez trudu znajdziesz:

Technika i wykończenie

Na co zwrócić uwagę przy wykończeniu mieszkania? Jak powinien wyglądać lokal w stanie deweloperskim? Jak odebrać lokal od dewelopera? To pytania, które najczęściej padają przy zakupie nieruchomości z rynku pierwotnego. Na portalu Oceniamy Deweloperów znajdziesz porady dotyczące norm, odbiorów, technik budownictwa oraz kilka praktycznych instrukcji na temat wykończenia wnętrz.

Deweloperzy

Jak uniknąć dewelopera – oszusta? To pytanie zadaje sobie każdy, kto chce kupić mieszkanie, a nasłuchał się o pato-deweloperce. Nasz poradnik tłumaczy krok po kroku jak zweryfikować dewelopera przed kupnem mieszkania.

Przy tym punkcie warto wspomnieć też o flagowej działalności naszego portalu – recenzjach deweloperskich. Znajdziesz je TUTAJ.

Finanse

Za mieszkanie nie warto przepłacać. Oczywiście – łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Ale nawet w czasach rekordowych cen mieszkań można trafić na okazję. Można też przepłacić. Zwłaszcza jeśli deweloper oferuje niski standard w zamian za cenę wyższą od średniej dla danej dzielnicy. Warto omijać takie oferty szerokim łukiem.

U nas znajdziesz też poradniki o negocjacjach cenowych z deweloperami. Naprawdę warto je przeczytać. Przy umiejętnych negocjacjach można zyskać nawet 10 proc. rabatu przy zakupie nowych mieszkań. Ceny ofertowe to często marketingowa ściema. Zwłaszcza przy obecnym popycie.

Ekologia

U nas znajdziesz też poradniki o ekologicznych wyborach przy zakupie i wykańczaniu mieszkania. Napisaliśmy też kilka tekstów o tym jak odróżnić prawdziwą ekologią od greenwashingu.

I wiele innych…

Zabezpieczenie posesji i placu budowy. Porady domowe dotyczące czystości, nowe trendy w budownictwie i wiele więcej. Tematyka naszych poradników jest naprawdę szeroka. Dlatego warto już teraz odwiedzić nasz portal. Wszystkie treści są darmowe. Nie znajdziesz też u nas irytujących, wyskakujących reklam. Zapraszamy!


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz