Park Project II

Czas na convenience offices

Firma Liebrecht & wooD zaprezentowała nowe rozwiązanie w dziedzinie nieruchomości komercyjnych.

Liebrecht&wooD zaproponował w swojej ofercie nowe rozwiązanie stosowane w nieruchomościach komercyjnych. Format „dogodne biuro” (ang. convenience office), zastosowany m.in. w biurowo-handlowym kompleksie Morski Park Handlowy w Gdańsku, ma być dostosowany do wymagań stawianych przez współczesnych najemców.

Wyróżnikami nowego typu nieruchomości mają być lokalizacja przy kluczowych szlakach komunikacyjnych, komfortowy dojazd do pracy, atrakcyjne warunki najmu, elastyczność w kształtowaniu przestrzeni oraz bezpośredni dostęp do oferty handlowej i usługowej. Idea nawiązuje do convenience stores – sklepów zlokalizowanych w często odwiedzanych punktach miasta, gdzie zakupy robi się łatwo i oszczędza czas.

Połączenie projektów biurowych z parkami handlowymi jest produktem z przyszłością, ponieważ doskonale łączy pracę i czas wolny. Żyjemy szybko, staramy się załatwić kilka rzeczy jednocześnie. Po pracy chcemy szybko zrobić zakupy i cieszyć się czasem wolnym. To są właśnie zalety convenience office – mówi Marc Lebbe, Dyrektor Zarządzający Liebrecht & wooD.

Czytaj więcej newsów


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra