Inter-bud Fabryczna - duży

Poznański inteligentny biurowiec

Na listopad 2011 r. przewiduje się zakończenie prac przy obiekcie biurowym, należącym do Poznańskiego Parku Technologiczno-Przemysłowego.

Na listopad 2011 r. przewiduje się zakończenie prac przy obiekcie biurowym, należącym do Poznańskiego Parku Technologiczno-Przemysłowego - informuje portal epoznan.pl. PPTP podzielony jest na dwie sfery – biurową i przemysłowo-produkcyjną. Pierwsza z nich mieści się przy ul. 28 czerwca 1956, a druga to Żegrze i Franowo.

Powstający kompleks jest trzecią tego typu inwestycją w Poznaniu. W mieście funkcjonują także Nickel Technology Park oraz Poznański Park Naukowo-Technologiczny. Budowę biurowca przy ul. 28 czerwca 1956 rozpoczęto rok temu. Ten sześciokondygnacyjny budynek klasy B – zawierający podziemny parking, sale konferencyjne oraz klimatyzację – zaprojektowano na planie litery L.

Biurowiec będzie stanowić serce całej sfery biurowej, składającej się z pięciu obiektów. Na dzień dzisiejszy, nowy biurowiec posiada już okna i elewację. Na finisz całej inwestycji PPTP trzeba będzie poczekać maksymalnie osiem lat.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra