HAVRE Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoArchicom logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKontor logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPodium Investment logoNowy Styl Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

PZPN w nowej odsłonie

Późną jesienią 2013 r. ma powstać nowa siedziba PZPN. Podpisano umowy na wykonanie i budowę obiektu w Wilanowie.

Późną jesienią 2013 r. ma powstać nowa siedziba PZPN. Podpisano umowy na wykonanie i budowę obiektu w Wilanowie. Projekt architektoniczny wykonało Konior Studio, a Warbud SA ma zająć się budową biurowca z garażem podziemnym oraz towarzyszącej mu infrastruktury.

Biurowiec ma stanąć przy zbiegu ul. Sobieskiego i al. Wilanowskiej. Formą ma nawiązywać do stadionu piłkarskiego. Zadbano o reprezentacyjność obiektu, w którym lobby wejściowe ma łączyć krajobrazowy charakter z przestrzeniami biurowymi. Uwagę ma zwracać dynamiczna ściana z wertykalnym ogrodem.

Według planów w środku znajdzie się obszerny hol z recepcją, restauracja z bufetem, sala audytoryjna z zapleczem i foyer, strefa ekspozycyjna i wypoczynkowa, która ma być połączona przestrzennie z częścią publiczną. Zadbano o elastyczność w aranżowaniu strefy biurowej, zaprojektowano sale wielofunkcyjne i zaplecze socjalne oraz strefę VIP. Zarząd ma zająć najwyższą kondygnację budynku.

Powierzchnia całkowita wyniesie 11 128 m kw., a taras na ostatniej kondygnacji zajmie 713 m kw. W sumie kondygnacji ma być siedem: trzy pod ziemią i cztery na powierzchni. Termin na zrealizowanie umowy „zaprojektuj i wybuduj” wynosi 27 miesięcy od podpisania umowy, które miało miejsce 2 sierpnia. Koszty nie zostały podane przez żadną ze stron.

Czytaj więcej newsów


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra