Nowy Styl Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoTorus logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArchicom logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKontor logoINTERBIURO logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoForbo Flooring Systems Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Skanska podpisała umowę z PwC

PricewaterhouseCoopers będzie mieć nową siedzibę w 4. praskiej dzielnicy Pankrác.

Pierwszym najemcą w praskim City Green Court, który jest jedną z inwestycji Skanska, została firma PricewaterhouseCoopers. PwC zajmie 12 tys. m kw. powierzchni biurowej w budynku, który wyróżniony został pierwszym przyznanym w Czechach precertyfikatem LEED z najwyższą z możliwych do otrzymania ocen – Platinum.

PwC przeniesie swoją siedzibę do Pankrác w 2013 r. Decyzja o relokacji firmy wynika z realizowanej strategii, której celem jest rozwój i umocnienie pozycji PwC na rynku czeskim. W nowym biurowcu, na powierzchni o 50 proc. większej niż w dotychczasowej siedzibie, pracować będzie 800 osób.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra