Art-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoBusiness House logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoKontor logoNowy Styl Group logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoAgrobex Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoSpectra Development logoDEVCO Sp. z.o.o. logoPodium Investment logoCity Space logoCOTEX Office Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logoTorus logoTétris Poland logoINTER-BUD logoFYI Commercial Consulting logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArchicom logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Sukces Dyrektor Generalnej Neinver Polska

Barbara Topolska w jury European Shopping Center Awards 2012.

Dyrektor Generalna Neinver Polska i osoba odpowiedzialna za rozwój firmy na nowych rynkach, Barbara Topolska, zasiądzie w jury European Shopping Center Awards 2012. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych europejskich konkursów dotyczących nieruchomości. Jego organizatorem jest Międzynarodowa Rada Centrów Handlowych ICSC.

ESCA jest jedną z najważniejszych nagród w branży nieruchomości komercyjnych. Z perspektywy wieloletniego praktyka będę mogła poznać najlepsze europejskie projekty centrów handlowych i najnowsze trendy w branży – mówi Dyrektor Generalna Neinver Polska.

Międzynarodowa Rada Centrów Handlowych ICSC jest globalną organizacją, która zrzesza ok. 75 tys. specjalistów z zakresu nieruchomości komercyjnych, przedstawicieli władzy publicznej i świata nauki z ponad 80 krajów.

W ubiegłym roku firma Neinver otrzymała wyróżnienie ESCA za unikatowy model zarządzania Galerią Malta. Za zarządzanie obiektem odpowiada Neinver Asset Management – część Grupy NEINVER.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra