Galicyjska Investment Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoKart Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoAluprof S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logoINTERBIURO logoRIS Kotes logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoForbo Flooring Systems Polska logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGTV Lighting logoBusiness House logoINTER-BUD logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Wrocławska Botanica Residence otwarta

Botanica Residence we Wrocławiu
Inwestycja oferuje mieszkania oraz lokale biurowe i usługowe
Wielofunkcyjna inwestycja mieszkaniowo-biurowo-usługowa we Wrocławiu została oficjalnie otwarta.

15 kwietnia we Wrocławiu spotkali się m.in. przedstawiciele zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich, banków, gości specjalnych oraz prezes Dom Developer, Mirosław Półtorak, którzy uczestniczyli w otwarciu projektu Botanica Residence.

 

Inwestycja znajduje się w sercu Wrocławia, w sąsiedztwie Ostrowa Tumskiego. Oferuje apartamenty od 28 do 150 mkw., a także biura, których łączna powierzchnia zajmuje niemal 2500 mkw.

 

Gospodarzem otwarcia był prezes spółki Dom Developer, który nie krył zadowolenia z jakości ukończonego projektu. Wspólnymi siłami udało nam się stworzyć wyjątkowy budynek w sercu Wrocławia, który spełni z pewnością oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Od samego początku projektowania Botanica Residence najważniejsza była dla nas jakość, estetyka oraz funkcjonalność. I chyba wszystkie te cechy udało nam się to uchwycić – podkreślił prezes Mirosław Półtorak.

 

Powierzchnia usługowa w Botanica Residence składa się z sześciu lokali posiadających wejście z poziomu chodnika, które można zaadaptować również pod część reprezentacyjną biur, zlokalizowanych na wyższych kondygnacjach.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra