Business House logoINTER-BUD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoAgrobex Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoHAVRE Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoArchicom logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office A Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTERBIURO logoKontor logoPodium Investment logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biurowce w Polsce – 9. edycja wiosna 2011

Szukasz Biura? Najnowsza edycja albumu już dostępna

Album „Biurowce w Polsce” to cykliczne, unikalne i BEZPŁATNE wydawnictwo poświęcone nowoczesnym powierzchniom biurowym. Zawiera informacje o biurach do wynajęcia w największych polskich miastach i skierowany jest do osób, które poszukują nowych lokalizacji na działalność firmy.

Część merytoryczna zawiera opracowania i analizy rynkowe przygotowane przez specjalistów z branży nieruchomości komercyjnych. Dodatkowo publikacja zawiera wywiady z największymi rynkowymi graczami. Jako kompletny informator branży jest doskonałym narzędziem do poszukiwania powierzchni biurowych oraz produktów i usług dla firm. To kompendium wiedzy, do którego czytelnicy wracają wielokrotnie. 

Nie zwlekaj ZAMÓW JUŻ DZIŚ najnowszą edycję albumu!!

 KLIKNIJ aby przejść do formularza


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra