Park Project II

Słowacy chcą podbić polski rynek

Czy Słowacy będą lepsi od Hiszpanów?

Prywatny słowacki deweloper podjął się realizacji projektu, na który hiszpańska Acciona przez długi czas nie potrafiła się zdecydować. Firma HB Reavis Group realizowała dotąd inwestycje na terenie Słowacji, Czech, Węgier i Chorwacji. Teraz będzie miała okazję podbić polski rynek.

Przedmiotem inwestycji jest biurowiec Konstruktorska Business Center, który obecnie jest w trakcie procesu uzyskiwania certyfikatu BREEAM. Łączny koszt przedsięwzięcia szacuje się na blisko 90 mln euro. Projekt biurowca przygotowała pracownia architektoniczna Epstein. Termin oddania inwestycji to pierwszy kwartał 2013 roku.

Wierzymy, że nasz projekt zaoferuje najwyższej jakości powierzchnie dla szerokiego grona najemców, a także będzie stanowił integralną część istniejącej infrastruktury dla biznesu. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z wejścia na polski rynek i planujemy dalsze inwestycje w segmencie zarówno projektów biurowych, jak i handlowych w całej Polsce – poinformował nieruchomości.dziennik.pl Roman Karabelli, rzecznik prasowy HB Reavis Group.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra