INTERBIURO logoTorus logoCOTEX Office Centre logoSpectra Development logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoAluprof S.A. logoPodium Investment logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoForbo Flooring Systems Polska logoArchicom logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCity Space logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biura e-generacji

Jak informują analitycy CB Richard Ellis (CBRE), w przyszłości największe korporacje wykreują nową modę na mobilne miejsca pracy.

Jak informują analitycy CB Richard Ellis (CBRE), w przyszłości największe korporacje wykreują nową modę na mobilne miejsca pracy. Nawet 30-40 proc. korporacji będzie tworzyć miejsca do pracy tam, gdzie w danej chwili znajduje się ich pracownik.

Przyczyn tych zmian należy szukać w postępującym procesie globalizacji transnarodowych korporacji, które ogromny nacisk kładą na mobilność pracowników i elastyczną powierzchnię biurową. Ludzie wychowani w dobie internetu, czyli należący do grona tzw. e-generacji, wierzą, że zadania można wykonywać tak samo dobrze bez względu na to, gdzie zlokalizowane jest miejsce pracy. Swoboda wyboru jest przyczynia się do wzrostu efektywności pracy i satysfakcji pracowników.

Jednak, jak się okazuje posiadanie biura w tradycyjnym tego słowa znaczeniu również jest potrzebne, w celu stworzenia dla pracowników wspólnego miejsca pracy oraz miejsca spotkań i integracji.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra