City Space logoOlivia Business Centre logoEcophon Saint-Gobain logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoHAVRE Sp. z o.o. logoBREMA Sp. z.o.o. logoGhelamco Poland logoINTERBIURO logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoEcho Investment logoDorbud S.A. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoOmnitech Sp. z o.o. logoArchicom logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoSchüco International Polska logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSawig Invest Group logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoCHB14 logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoUNIMOR Development S.A. logoALLCON INVESTMENT logoHexagon logoVastint Poland Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoPorto Office B Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTorus logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoWOMAK HOLDING logoAgrobex Sp. z o.o. logoBusiness House logoPartner Capital Group logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoTriGranit Corporation logoKart Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKwiaty dla biura logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoLobos Nieruchomości logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Centrum Biurowe w Sosnowcu na sprzedaż

Aleja 22
Aleja 22 to kompleks trzech budynków biurowych
Ogłoszono przetarg na sprzedaż Centrum Biurowego Aleja 22 w Sosnowcu. Oczekiwana cena wynosi prawie 5 mln zł.

Kompleks biurowo-magazynowy kusi potencjalnych inwestorów m.in. lokalizacją w drugiej co do wielkości aglomeracji w Polsce, położeniem w bliskim sąsiedztwie centrum handlowo-usługowego Sosnowca, potencjałem rozwojowym, a także 10-proc. stopą zwrotu inwestycji. Ponadto dotychczasowy właściciel podkreśla, że na dzień ogłoszenia przetargu sprzedaż zwolniona jest z VAT.

 

Centrum składa się z trzech budynków biurowych o powierzchni całkowitej 3213 mkw. wraz z terenem inwestycyjnym o wielkości 11 799 mkw. Kompleksem zarządza Fortress Invest Sp. z o.o., odpowiedzialna również za obsługę sprzedaży.

 

Centrum Biurowe ALEJA 22 to rozpoznawalny adres, oryginalna architektura, bardzo dobra funkcjonalność przestrzeni biurowej i własny parking. To wybrane atuty nieruchomości. W gronie najemców znajduje się wiele renomowanych firm reprezentujących branżę ubezpieczeniową, IT, czy medyczną. Jest to dochodowy i rozwojowy projekt, co jest szczególnie ważne z punktu widzenia potencjalnego inwestora / nabywcy - podsumowuje Grzegorz Follert, który odpowiedzialny jest za proces sprzedaży z ramienia Fortress Invest Sp. z o.o.

 

Oferty kupna przyjmowane są do 12 grudnia 2014 r.

 

Oczekiwana cena wynosi 4 600 000 zł netto.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra