Doradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoKart Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoLC Corp S.A. logoDorbud S.A. logoTorus logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoArchicom logoOnyx Business Point logoGhelamco Poland logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoLobos Nieruchomości logoEcho Investment logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoPartner Capital Group logoOlivia Business Centre logoKwiaty dla biura logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoCHB14 logoCity Space logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoOmnitech Sp. z o.o. logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Centrum Biurowe w Sosnowcu na sprzedaż

Aleja 22
Aleja 22 to kompleks trzech budynków biurowych
Ogłoszono przetarg na sprzedaż Centrum Biurowego Aleja 22 w Sosnowcu. Oczekiwana cena wynosi prawie 5 mln zł.

Kompleks biurowo-magazynowy kusi potencjalnych inwestorów m.in. lokalizacją w drugiej co do wielkości aglomeracji w Polsce, położeniem w bliskim sąsiedztwie centrum handlowo-usługowego Sosnowca, potencjałem rozwojowym, a także 10-proc. stopą zwrotu inwestycji. Ponadto dotychczasowy właściciel podkreśla, że na dzień ogłoszenia przetargu sprzedaż zwolniona jest z VAT.

 

Centrum składa się z trzech budynków biurowych o powierzchni całkowitej 3213 mkw. wraz z terenem inwestycyjnym o wielkości 11 799 mkw. Kompleksem zarządza Fortress Invest Sp. z o.o., odpowiedzialna również za obsługę sprzedaży.

 

Centrum Biurowe ALEJA 22 to rozpoznawalny adres, oryginalna architektura, bardzo dobra funkcjonalność przestrzeni biurowej i własny parking. To wybrane atuty nieruchomości. W gronie najemców znajduje się wiele renomowanych firm reprezentujących branżę ubezpieczeniową, IT, czy medyczną. Jest to dochodowy i rozwojowy projekt, co jest szczególnie ważne z punktu widzenia potencjalnego inwestora / nabywcy - podsumowuje Grzegorz Follert, który odpowiedzialny jest za proces sprzedaży z ramienia Fortress Invest Sp. z o.o.

 

Oferty kupna przyjmowane są do 12 grudnia 2014 r.

 

Oczekiwana cena wynosi 4 600 000 zł netto.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Hilton 750x140
mantra