Vantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoRIS Kotes logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoCity Space logoKart Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logoCOTEX Office Centre logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoFYI Commercial Consulting logoINTER-BUD logoINTERBIURO logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTorus logoNowy Styl Group logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTétris Poland logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Centrum Biurowe w Sosnowcu na sprzedaż

Aleja 22
Aleja 22 to kompleks trzech budynków biurowych
Ogłoszono przetarg na sprzedaż Centrum Biurowego Aleja 22 w Sosnowcu. Oczekiwana cena wynosi prawie 5 mln zł.

Kompleks biurowo-magazynowy kusi potencjalnych inwestorów m.in. lokalizacją w drugiej co do wielkości aglomeracji w Polsce, położeniem w bliskim sąsiedztwie centrum handlowo-usługowego Sosnowca, potencjałem rozwojowym, a także 10-proc. stopą zwrotu inwestycji. Ponadto dotychczasowy właściciel podkreśla, że na dzień ogłoszenia przetargu sprzedaż zwolniona jest z VAT.

 

Centrum składa się z trzech budynków biurowych o powierzchni całkowitej 3213 mkw. wraz z terenem inwestycyjnym o wielkości 11 799 mkw. Kompleksem zarządza Fortress Invest Sp. z o.o., odpowiedzialna również za obsługę sprzedaży.

 

Centrum Biurowe ALEJA 22 to rozpoznawalny adres, oryginalna architektura, bardzo dobra funkcjonalność przestrzeni biurowej i własny parking. To wybrane atuty nieruchomości. W gronie najemców znajduje się wiele renomowanych firm reprezentujących branżę ubezpieczeniową, IT, czy medyczną. Jest to dochodowy i rozwojowy projekt, co jest szczególnie ważne z punktu widzenia potencjalnego inwestora / nabywcy - podsumowuje Grzegorz Follert, który odpowiedzialny jest za proces sprzedaży z ramienia Fortress Invest Sp. z o.o.

 

Oferty kupna przyjmowane są do 12 grudnia 2014 r.

 

Oczekiwana cena wynosi 4 600 000 zł netto.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra