MIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoCity Space logoGTV Lighting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoINTER-BUD logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoAluprof S.A. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoUNIMOR Development S.A. logoEcho Investment logoLC Corp S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoArchicom logoDEVCO Sp. z.o.o. logoVantage Development S.A. logoGhelamco Poland logoARTSERVIS sp. z o.o. logoKontor logoSpectra Development logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoTorus logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoEURO STYL Spółka Akcyjna logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Centrum Biurowe w Sosnowcu na sprzedaż

Aleja 22
Aleja 22 to kompleks trzech budynków biurowych
Ogłoszono przetarg na sprzedaż Centrum Biurowego Aleja 22 w Sosnowcu. Oczekiwana cena wynosi prawie 5 mln zł.

Kompleks biurowo-magazynowy kusi potencjalnych inwestorów m.in. lokalizacją w drugiej co do wielkości aglomeracji w Polsce, położeniem w bliskim sąsiedztwie centrum handlowo-usługowego Sosnowca, potencjałem rozwojowym, a także 10-proc. stopą zwrotu inwestycji. Ponadto dotychczasowy właściciel podkreśla, że na dzień ogłoszenia przetargu sprzedaż zwolniona jest z VAT.

 

Centrum składa się z trzech budynków biurowych o powierzchni całkowitej 3213 mkw. wraz z terenem inwestycyjnym o wielkości 11 799 mkw. Kompleksem zarządza Fortress Invest Sp. z o.o., odpowiedzialna również za obsługę sprzedaży.

 

Centrum Biurowe ALEJA 22 to rozpoznawalny adres, oryginalna architektura, bardzo dobra funkcjonalność przestrzeni biurowej i własny parking. To wybrane atuty nieruchomości. W gronie najemców znajduje się wiele renomowanych firm reprezentujących branżę ubezpieczeniową, IT, czy medyczną. Jest to dochodowy i rozwojowy projekt, co jest szczególnie ważne z punktu widzenia potencjalnego inwestora / nabywcy - podsumowuje Grzegorz Follert, który odpowiedzialny jest za proces sprzedaży z ramienia Fortress Invest Sp. z o.o.

 

Oferty kupna przyjmowane są do 12 grudnia 2014 r.

 

Oczekiwana cena wynosi 4 600 000 zł netto.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra