Art-Deweloper Sp. z o.o. logoSchüco International Polska logoCity Space logoCity Office logoCHB14 logoEcho Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoGTV Lighting logoGhelamco Poland logoFYI Commercial Consulting logoLobos Nieruchomości logoSpectra Development logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoGłówka Pracuje logoAluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoOmnitech Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoUNIMOR Development S.A. logoKart Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoTétris Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoHAVRE Sp. z o.o. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoINTERBIURO logoPRO-INVEST S.A. logoLC Corp S.A. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Centrum Biurowe w Sosnowcu na sprzedaż

Aleja 22
Aleja 22 to kompleks trzech budynków biurowych
Ogłoszono przetarg na sprzedaż Centrum Biurowego Aleja 22 w Sosnowcu. Oczekiwana cena wynosi prawie 5 mln zł.

Kompleks biurowo-magazynowy kusi potencjalnych inwestorów m.in. lokalizacją w drugiej co do wielkości aglomeracji w Polsce, położeniem w bliskim sąsiedztwie centrum handlowo-usługowego Sosnowca, potencjałem rozwojowym, a także 10-proc. stopą zwrotu inwestycji. Ponadto dotychczasowy właściciel podkreśla, że na dzień ogłoszenia przetargu sprzedaż zwolniona jest z VAT.

 

Centrum składa się z trzech budynków biurowych o powierzchni całkowitej 3213 mkw. wraz z terenem inwestycyjnym o wielkości 11 799 mkw. Kompleksem zarządza Fortress Invest Sp. z o.o., odpowiedzialna również za obsługę sprzedaży.

 

Centrum Biurowe ALEJA 22 to rozpoznawalny adres, oryginalna architektura, bardzo dobra funkcjonalność przestrzeni biurowej i własny parking. To wybrane atuty nieruchomości. W gronie najemców znajduje się wiele renomowanych firm reprezentujących branżę ubezpieczeniową, IT, czy medyczną. Jest to dochodowy i rozwojowy projekt, co jest szczególnie ważne z punktu widzenia potencjalnego inwestora / nabywcy - podsumowuje Grzegorz Follert, który odpowiedzialny jest za proces sprzedaży z ramienia Fortress Invest Sp. z o.o.

 

Oferty kupna przyjmowane są do 12 grudnia 2014 r.

 

Oczekiwana cena wynosi 4 600 000 zł netto.

Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra