Fabryka Mebli Biurowych MDD logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoVantage Development S.A. logoKontor logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoAgrobex Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoTétris Poland logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoINTERBIURO logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Biurowce na celowniku Starbucks’a

Potencjalne lokalizacje nowych kawiarni.

Potencjalne lokalizacje nowych kawiarni utrzymane są w tajemnicy, jednak jak podkreśla Agnieszka Kozłowska, Starbucks Brand Manager na rynek Europy Środkowej i Wschodniej: Polska to dobre miejsce na inwestycje. Planujemy dalszy rozwój w dużych miastach, zarówno na nowych rynkach, jak i w tych, w których marka jest już obecna.
   

Istniejące kawiarnie są zlokalizowane w starannie dobranych miejscach. Są to nie tylko budynki przy ciągach komunikacyjnych generujących najbardziej intensywny ruch pieszych czy centra handlowe, ale także budynki biurowe.

W 30 krajach na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki znajduje się ponad 1600 kawiarni Starbucks. W Polsce działa ich 11, z czego 6 znajduje się w Warszawie. Polską sieć rozwija firma AmRest Coffee Sp. z o.o., utworzona przez Starbucks Coffee International, Inc. oraz AmRest Sp. z o.o.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra