Forbo Flooring Systems Polska logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDEVCO Sp. z.o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoUNIMOR Development S.A. logoBusiness House logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoPodium Investment logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKwiaty dla biura logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOlivia Business Centre logoINTER-BUD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoVantage Development S.A. logoRIS Kotes logoINTERBIURO logoCity Space logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoGTV Lighting logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Jak branża nieruchomości poradzi sobie na nartach?

Zimowe szaleństwo na Górce Szczęśliwickiej, fot. CSN Szczęśliwice, Facebook
Zimowe szaleństwo na Górce Szczęśliwickiej, fot. CSN Szczęśliwice, Facebook
Już 20 lutego na Górce Szczęśliwickiej w Warszawie przedstawiciele firm związanych z rynkiem nieruchomości będą mogli rywalizować ze sobą na nieco innym polu niż zwykle – w konkurencji slalom gigant, podczas I Amatorskiego Turnieju Narciarskiego Eurobuild CEE CUP 2015.

Z białego szaleństwa mogą skorzystać wszyscy miłośnicy sportów zimowych, pasjonaci nart, pracownicy firm z branży nieruchomości oraz wszyscy spragnieni sportowych wrażeń i dobrej zabawy. Jednocześnie liczymy na przybycie kibiców, którzy będą mogli skorzystać z bezpłatnych lekcji narciarstwa. Celem turnieju jest popularyzacja slalomowej jazdy na nartach i promocja zdrowej rywalizacji w biznesie.

 

Zwieńczeniem pełnego wrażeń dnia będzie impreza w Pubie Lolek. Podczas niej zwycięzcy zostaną nagrodzeni medalami oraz nagrodami ufundowanymi przez sponsorów. Gorąca i zbójecka atmosfera przy grzanym piwie i swojskim jedzeniu gwarantowana! Mile widziane góralskie sweterki, szaliki i czapki.

 

Zapraszamy do zgłaszania drużyn! Koszt udziału drużyny 4-osobowej to 300EUR.

 

Formularz zamówienia i informacje o turnieju znajdują się na stronie: Turniej narciarski-Eurobuild CEE CUP 2015.

 

Pomysłodawcą i koordynatorem wydarzenia jest wydawca miesięcznika „Eurobuild CEE”, który dotychczas organizował szereg wydarzeń sportowych w miesiącach letnich, m.in. turniej tenisa i turniej golfa. Liczymy, że także turniej narciarski wpisze się w stały kalendarz wydarzeń sportowych, organizowanych dla branży nieruchomości.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra