Assa Abloy

Kolejna inwestycja Dolnośląskiego Parku Innowacji i Nauki SA

Business House
Business House
We Wrocławiu powstanie biurowiec Business House.

Business House ma powstać na Oporowie, w południowo-zachodniej części Wrocławia przy ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 4, w obrębie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej INVEST PARK. Obiekt ma być biurowcem klasy A. Jego łączna powierzchnia ma wynieść ponad 6 tys. mkw. Projekt powstał we współpracy z pracownią architektoniczną Archimedia z Poznania. Obecnie trwają przygotowania do ogłoszenia przetargu na Generalnego Wykonawcę.

 

Pod adresem Kwiatkowskiego 4 Dolnośląski Park Innowacji i Nauki SA posiada już jeden budynek - Idea House. Business House stanie w jego sąsiedztwie. Obie inwestycje chcą wspierać regionalne inwestycje.

 

Jesteśmy przekonani, że Business House to właściwe miejsce dla firm, którym zależy na prowadzeniu działalności w dogodnej lokalizacji, nie tylko pod względem dostępności komunikacyjnej, ale przede wszystkim w miejscu skupiającym potencjalnych partnerów biznesowych. Obiekt oferować będzie rozwiązania techniczne gwarantujące komfort, bezpieczeństwo i ciągłość pracy, co jest niezwykle ważne w obecnych czasach – mówi Lidia Ciesielska, Prezes DPIN S.A.

 

Najemcy Idea House będą mieli do dyspozycji zarówno powierzchnie od 124 mkw. na parterze i 200 mkw. na wyższych poziomach, do powierzchni całych pięter - ok. 1000 mkw. Lokale mogą być zaaranżowane jako „open space” lub z podziałem na pomieszczenia, a na życzenie najemców, powierzchnie mogą zostać oddane w standardzie “pod klucz” – dodaje Daria Dudek z United Projects, firmy odpowiedzialnej za komercjalizację inwestycji.

 

Planowo pierwsi najemcy Business House mają się wprowadzić w I kwartale 2016 roku. Inwestycję sfinansuje Bank Gospodarstwa Krajowego w ramach programu „Inwestycje polskie”.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz