HAVRE Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoPodium Investment logoArchicom logoGhelamco Poland logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoFYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoSpectra Development logoINTERBIURO logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-BUD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoPorto Office A Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGTV Lighting logoVantage Development S.A. logoLC Corp S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoEcho Investment logoAluprof S.A. logoTétris Poland logoCity Space logoKontor logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Kameralny biurowiec w centrum Krakowa

Pawia Business Center
Pawia Business Center
Przy ul. Pawiej w Krakowie powstaje kameralny biurowiec Pawia Business Center. Jego ukończenie zaplanowano na koniec sierpnia br.

Przy ul. Pawiej w Krakowie, naprzeciwko Galerii Krakowskiej, powstaje kameralny biurowiec Pawia Business Center. Jego ukończenie zaplanowano na koniec sierpnia br. Obiekt zaoferuje łącznie prawie 1611 mkw. powierzchni biurowej klasy A przeznaczonej na wynajem. Pawia Business Center będzie składać się z 5 kondygnacji naziemnych, a także jednej podziemnej. Na poziomie piwnic znajdą się: garaż podziemny z miejscami postojowymi dla 14 samochodów, a także zaplecze techniczne i magazynowe. Z kolei na parterze od frontu umiejscowiony będzie hall wejściowy z recepcją i powierzchnią usługową. Pomieszczenia biurowe zostaną usytuowane od 1 do 4 piętra. Całość budynku biurowego będzie obsługiwana wydzieloną klatką schodową i windą, które znajdą się w centralnej części budynku. Winda połączy parter z wszystkimi kondygnacjami oraz przystosowana będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Za projekt odpowiedzialna jest firma ALX Property Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, która została powołana przez prywatnych inwestorów, jako spółka celowa do realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego – polegającego na zaprojektowaniu, wybudowaniu oraz wynajmie lokalu usługowego oraz lokali biurowych w budynku. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra