INTER-MAR Stanisław Marzec logoSawig Invest Group logoBREMA Sp. z.o.o. logoSchüco International Polska logoPRO-INVEST S.A. logoPlac Zamkowy – Business with Heritage/ Senatorska Investment Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoEcophon Saint-Gobain logoOmnitech Sp. z o.o. logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoWOMAK HOLDING logoAluprof S.A. logoPartner Capital Group logoUNIMOR Development S.A. logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoHAVRE Sp. z o.o. logoTriGranit Corporation logoEcho Investment logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArchicom logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoTorus logoLobos Nieruchomości logoCHB14 logoKwiaty dla biura logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKarimpol Polska Sp. z o.o. logoHexagon logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTętnowski Development Sp. z o.o. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCOTEX Office Centre logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoBusiness House logoINTERBIURO logoDorbud S.A. logoALLCON INVESTMENT logoPorto Office B Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Kameralny biurowiec w centrum Krakowa

Pawia Business Center
Pawia Business Center
Przy ul. Pawiej w Krakowie powstaje kameralny biurowiec Pawia Business Center. Jego ukończenie zaplanowano na koniec sierpnia br.

Przy ul. Pawiej w Krakowie, naprzeciwko Galerii Krakowskiej, powstaje kameralny biurowiec Pawia Business Center. Jego ukończenie zaplanowano na koniec sierpnia br. Obiekt zaoferuje łącznie prawie 1611 mkw. powierzchni biurowej klasy A przeznaczonej na wynajem. Pawia Business Center będzie składać się z 5 kondygnacji naziemnych, a także jednej podziemnej. Na poziomie piwnic znajdą się: garaż podziemny z miejscami postojowymi dla 14 samochodów, a także zaplecze techniczne i magazynowe. Z kolei na parterze od frontu umiejscowiony będzie hall wejściowy z recepcją i powierzchnią usługową. Pomieszczenia biurowe zostaną usytuowane od 1 do 4 piętra. Całość budynku biurowego będzie obsługiwana wydzieloną klatką schodową i windą, które znajdą się w centralnej części budynku. Winda połączy parter z wszystkimi kondygnacjami oraz przystosowana będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Za projekt odpowiedzialna jest firma ALX Property Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, która została powołana przez prywatnych inwestorów, jako spółka celowa do realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego – polegającego na zaprojektowaniu, wybudowaniu oraz wynajmie lokalu usługowego oraz lokali biurowych w budynku. 

 

Napisz pierwszy komentarz
real connect 2017
mantra