UNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logoCentrum Techniki Okrętowej S.A. logoFYI Commercial Consulting logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoDoradztwo i Zarządzanie Sp. z o.o. logoGhelamco Poland logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoHAMMERMED II sp. z o.o. Nieruchomości S.K. logoEURO STYL Sp. z o.o. Sp. K. logoDorbud S.A. logoPorto Office B Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKart Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoReflexSun.eu – SizeFlex Sp. z o.o. logoEcho Investment logoCity Space logoBC INVESTMENTS sp z o.o. logoLC Corp S.A. logoSpectra Development logoLobos Nieruchomości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoOmnitech Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPartner Capital Group logoCHB14 logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPRO-INVEST S.A. logoArchicom logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoSchüco International Polska logoOcean Plaza Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOnyx Business Point logoTorus logoGrupa kapitałowa DL Invest Group logoTętnowski Development Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
raport wyd 2017

Kameralny biurowiec w centrum Krakowa

Pawia Business Center
Pawia Business Center
Przy ul. Pawiej w Krakowie powstaje kameralny biurowiec Pawia Business Center. Jego ukończenie zaplanowano na koniec sierpnia br.

Przy ul. Pawiej w Krakowie, naprzeciwko Galerii Krakowskiej, powstaje kameralny biurowiec Pawia Business Center. Jego ukończenie zaplanowano na koniec sierpnia br. Obiekt zaoferuje łącznie prawie 1611 mkw. powierzchni biurowej klasy A przeznaczonej na wynajem. Pawia Business Center będzie składać się z 5 kondygnacji naziemnych, a także jednej podziemnej. Na poziomie piwnic znajdą się: garaż podziemny z miejscami postojowymi dla 14 samochodów, a także zaplecze techniczne i magazynowe. Z kolei na parterze od frontu umiejscowiony będzie hall wejściowy z recepcją i powierzchnią usługową. Pomieszczenia biurowe zostaną usytuowane od 1 do 4 piętra. Całość budynku biurowego będzie obsługiwana wydzieloną klatką schodową i windą, które znajdą się w centralnej części budynku. Winda połączy parter z wszystkimi kondygnacjami oraz przystosowana będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Za projekt odpowiedzialna jest firma ALX Property Sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, która została powołana przez prywatnych inwestorów, jako spółka celowa do realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego – polegającego na zaprojektowaniu, wybudowaniu oraz wynajmie lokalu usługowego oraz lokali biurowych w budynku. 

 

Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra