Assa Abloy

EKO Certyfikat BREEAM dla Centrum Królewska

Centrum Królewska
Warszawska inwestycja biurowa Centrum Królewska otrzymała certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Very Good w dwóch kategoriach: Building Management oraz Asset Performance.

Warszawska inwestycja biurowa Centrum Królewska otrzymała certyfikat BREEAM In-Use na poziomie Very Good w dwóch kategoriach: Building Management oraz Asset Performance. W obiekcie doceniono przede wszystkim aspekt wykorzystania ekologicznych materiałów, dbałości o komfort i dobre samopoczucie pracowników, a także kwestie gospodarki odpadami oraz transportu. Cieszymy się i jesteśmy dumni, że gwarantowana przez Rezydent SA jakość została po raz kolejny potwierdzona. Od początku działalności dewizą Rezydent SA jest tworzenie projektów o nietypowej architekturze i najwyższych standardach, zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych punktach miast – mówi Monika Gałat-Nipochorska, wiceprezes zarządu i dyrektor ds. operacyjnych Rezydent SA.

 

W procesie certyfikacji właściciela biurowca wspierała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield. Jako Cushman & Wakefield jesteśmy niezmiernie dumni, że zarządzamy budynkiem Centrum Królewska od początku jego istnienia, czyli od 2002 r. Uzyskanie certyfikatu BREEAM In-Use na poziomie Very Good w dwóch kategoriach (Asset Performance i Building Management) potwierdza wysoką jakość materiałów oraz systemów technicznych, które zostały zastosowane w tym obiekcie. Cieszymy się, że budynek Centrum Królewska nieprzerwanie ponad 10 lat może służyć tak prestiżowym najemcom, jak Kancelaria White & Case, Bank Zachodni WBK oraz Ambasada Królestwa Danii – mówi Tomasz Żukowski, Asssociate w Cushman & Wakefield.

 

Centrum Królewska jest obiektem biurowym klasy A, znajdującym się w centrum stolicy przy ul. Marszałkowskiej 142. W budynku znajduje się niemal 11 000 mkw. powierzchni użytkowej. Inwestycja oferuje 110 miejsc parkingowych rozlokowanych na 3 kondygnacjach podziemnych. Na parterze znajduje się hol wejściowy i recepcja oraz oddział Banku Zachodniego WBK. Z kolei pomieszczenia biurowe rozmieszczone są na piętrach od 1 do 13. Projekt budynku powstał w pracowni architektonicznej Kuryłowicz & Associates.
 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz