Olivia Business Centre logoFYI Commercial Consulting logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKart Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKwiaty dla biura logoNowy Styl Group logoINTER-BUD logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoVantage Development S.A. logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoTorus logoGTV Lighting logoARTSERVIS sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoBusiness House logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoRIS Kotes logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

W rybnickim K1 przecięto wstęgę

Uroczyste przecięcie wstęgi w Business Center K1 w Rybniku (fot. portal rybnik.com)
Biurowiec Business Center K1 w Rybniku został oficjalnie otwarty. Jest to najnowocześniejszy tego typu obiekt w tym mieście. Na uroczystość otwarcia biurowca zostało zaproszonych wielu gości ze świata biznesu, kultury i lokalnego samorządu.

Czerwoną wstęgę w biurowcu Business Center K1 przecięli inwestor i właściciel budynku Andrzej Kłosok i prezydent Rybnika Piotr Kuczera. Business Center K1 bywa nazwany nową wizytówką Rybnika. Budynek od początku swego istnienia (lat 70. ubiegłego stulecia) traktowany jest przez mieszkańców jako obiekt unikatowy w skali miasta, m.in. za sprawą innowacyjnego rozwiązania technicznego fundamentów (zastosowano w nim pływający fundament skrzyniowy). Obiekt ten został poddany całkowitej rewitalizacji. Jego wschodnia fasada zamykająca perspektywę ulic Prostej i Świerklańskiej, jest doskonale widoczna i jak dawniej góruje nad tą częścią miasta. 

 

Business Center K1 na 13 kondygnacjach oferuje 7482 mkw. powierzchni do wynajęcia. Konstrukcja budynku pozwala na dowolne kreowanie przestrzeni. Do budynku można wejść z trzech stron, zapewnione są też ciągi komunikacyjne dla osób niepełnosprawnych. Obiekt charakteryzuje się lekką i dynamiczną bryłą, powiększoną o część zachodnią. Business Center K1 położony jest w centrum Rybnika, przy ul. 3 Maja i ul. Chwałowickiej. Jest zatem ulokowany w węzłowym punkcie miasta, gdzie zbiegają się drogi dojazdowe z Katowic, Żor, Wodzisławia Śląskiego i Raciborza. Za komercjalizację obiektu odpowiada Omnitech Sp. z o.o

 

Do obiektu Business Center K1 w Rybniku może w najbliższej przyszłości dołączyć kolejny biurowiec. Wkrótce miasto ogłosi przetarg działki przed urzędem miasta, na której ma powstać kolejny tego rodzaju budynek - informuje portal rybnik.com.

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra