Archicom logoKontor logoUNIMOR Development S.A. logoEcho Investment logoForbo Flooring Systems Polska logoDEVCO Sp. z.o.o. logoINTER-BUD logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoSpectra Development logoGTV Lighting logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoVantage Development S.A. logoTétris Poland logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoAWIM Grupa Inwestycyjna logoEURO STYL Spółka Akcyjna logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoLC Corp S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoNowy Styl Group logoGhelamco Poland logoCity Space logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

W rybnickim K1 przecięto wstęgę

Uroczyste przecięcie wstęgi w Business Center K1 w Rybniku (fot. portal rybnik.com)
Biurowiec Business Center K1 w Rybniku został oficjalnie otwarty. Jest to najnowocześniejszy tego typu obiekt w tym mieście. Na uroczystość otwarcia biurowca zostało zaproszonych wielu gości ze świata biznesu, kultury i lokalnego samorządu.

Czerwoną wstęgę w biurowcu Business Center K1 przecięli inwestor i właściciel budynku Andrzej Kłosok i prezydent Rybnika Piotr Kuczera. Business Center K1 bywa nazwany nową wizytówką Rybnika. Budynek od początku swego istnienia (lat 70. ubiegłego stulecia) traktowany jest przez mieszkańców jako obiekt unikatowy w skali miasta, m.in. za sprawą innowacyjnego rozwiązania technicznego fundamentów (zastosowano w nim pływający fundament skrzyniowy). Obiekt ten został poddany całkowitej rewitalizacji. Jego wschodnia fasada zamykająca perspektywę ulic Prostej i Świerklańskiej, jest doskonale widoczna i jak dawniej góruje nad tą częścią miasta. 

 

Business Center K1 na 13 kondygnacjach oferuje 7482 mkw. powierzchni do wynajęcia. Konstrukcja budynku pozwala na dowolne kreowanie przestrzeni. Do budynku można wejść z trzech stron, zapewnione są też ciągi komunikacyjne dla osób niepełnosprawnych. Obiekt charakteryzuje się lekką i dynamiczną bryłą, powiększoną o część zachodnią. Business Center K1 położony jest w centrum Rybnika, przy ul. 3 Maja i ul. Chwałowickiej. Jest zatem ulokowany w węzłowym punkcie miasta, gdzie zbiegają się drogi dojazdowe z Katowic, Żor, Wodzisławia Śląskiego i Raciborza. Za komercjalizację obiektu odpowiada Omnitech Sp. z o.o

 

Do obiektu Business Center K1 w Rybniku może w najbliższej przyszłości dołączyć kolejny biurowiec. Wkrótce miasto ogłosi przetarg działki przed urzędem miasta, na której ma powstać kolejny tego rodzaju budynek - informuje portal rybnik.com.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
Podium Park banner duży
mantra