Assa Abloy

Dobry rok dla GTC

Leasing team GTC Poland
Leasing team GTC Poland
Rok 2016 był dla GTC rokiem wielu osiągnięć. Grupa wynajęła ponad 53 500 mkw. powierzchni biurowej w budynkach zarządzanych bądź należących do GTC.

Polski zespół GTC odpowiedzialny za leasing zakończył rok wynikiem 54 podpisanych umów najmu. Spośród największych transakcji warto wyróżnić przedłużenie długoterminowej umowy IBM na 12 000 mkw. w Korona Office Complex w Krakowie oraz umowę z firmą Ericsson na około 8 500 mkw. w University Business Park w Łodzi. 

 

Jesteśmy dumni z wyników wynajmu naszych nieruchomości w polskim portfolio. To był rekordowy rok, w którym przekroczyliśmy zakładane KPI, a całkowity wskaźnik wynajęcia 20 budynków biurowych osiągnął średnio 91 proc. Wierzę, że kluczowymi czynnikami ubiegłorocznego sukcesu było podejście w pełni skoncentrowane na potrzebach klienta, połączone z ekspansją naszych działów najmu i zarządzania nieruchomościami poprzez zatrudnienie najlepszych profesjonalistów na rynku. Mamy wspaniale zaangażowany zespół, a naszym najemcom chcielibyśmy podziękować za zaufanie, którym nas obdarzyli –  komentuje Justina Ivan, GTC Office Leasing Director

 

Na liście najemców budynków GTC w Polsce znajdują się takie firmy jak: Accenture, Fujitsu Technology Solutions, IBM, KPMG, UPS, DHL, Pandora, HP, GFT, Medicover, DFDS, mBank, Deloitte, Rockwell Automation, A. Schulman, Arla, Genpact, Luxmed, Unit 4 i wiele innych. 

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz