Interbiuro - duży

Łódź dobrą lokalizacją dla centrów usług wspólnych

Symetris Business Park
Symetris Business Park
Spółka Solar Polska otworzy centrum usług wspólnych w łódzkim biurowcu Symetris Business Park.

Solar Polska sp. z o.o. jest częścią Grupy Solar, czyli jednego z największych partnerów handlowych w Europie Północnej w zakresie dystrybucji rozwiązań dla firm elektroinstalacyjnych i przemysłowych. W Polsce firma działa od 1998 r. Jej siedziba oraz magazyn centralny znajdują się w Łodzi, zaś filie handlowe funkcjonują w wielu miastach Polski m.in.: Krakowie, Lublinie, Gdańsku, Poznaniu, Szczecinie, Wrocławiu. W należącym do EPP kompleksie biurowym Symetris Business Park, spółka otworzy centrum usług wspólnych. W tym celu wynajęła ona prawie 1000 mkw. powierzchni biurowej. Podczas negocjacji warunków najmu firmie Solar doradzała agencja Colliers International.

Centrum Usług Wspólnych – SSC – istnieje już prawie trzy lata. W związku z ciągłym rozwojem struktury i przenoszeniem do Polski kolejnych procesów z poziomu Grupy Solar, zdecydowaliśmy się na wynajęcie biura o dużej powierzchni. Wybraliśmy kompleks Symetris Business Park ze względu na dogodną lokalizację w centrum Łodzi oraz wysoki standard budynku – mówi Monika Ciupińska, manager w centrum usług wspólnych Solar Polska w Łodzi.

Otworzenie SSC przez Solar Polska potwierdza, że Łódź jest dobrą lokalizacją dla centrów usług wspólnych. Cieszymy się, że mogliśmy pomagać najemcy w wyborze lokalizacji i że biuro Solar ulokowało się w jednym z najlepszych jakościowo budynków w Łodzi podkreśla Marcin Włodarczyk, dyrektor regionalny Colliers International w Łodzi.

Kompleks biurowy Symetris Business Park składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni około 19 000 mkw. Do dyspozycji użytkowników przeznaczonych jest 381 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Obiekt znajduje się przy al. Piłsudskiego. Kompleks posiada zielony certyfikat BREEAM. Właścicielem wybudowanego przez Echo Investment biurowca jest EPP.

Symetris Business Park od początku cieszył się dużym zainteresowaniem najemców, zwłaszcza liderów branży usług wspólnych, którzy tak jak Echo Investment, dostrzegają ogromny potencjał Łodzi. Nasza inwestycja jest położona w dogodnej lokalizacji, jest łatwo dostępna i oferuje całą gamę nowoczesnych rozwiązań — mówi Paweł Milcarz, senior leasing manager w dziale biur Echo Investment.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz