PGE Narodowy

Rozmowa kwalifikacyjna na Stadionie Narodowym?

IT Career Summit 2015
IT Career Summit 2015
11 czerwca na promenadzie Stadionu Narodowego odbyła się pierwsza edycja targów pracy IT Career Summit.

Głównym Partnerem IT Career Summit była firma Credit Suisse. W strefie kariery uczestnicy mogli poznać 15 pracodawców, którzy aktywnie poszukiwali specjalistów IT. Wśród przedsiębiorców zaleźli się przedstawiciele firm typowo technologicznych, takich jak JLabs czy QBurst, firm projektujących gry na urządzenia mobilne - Vivid Games, a także organizacji z sektora finansowego m.in. Credit Suisse, Getin Noble Bank.

 

Udział w targach był kwalifikowany, co pozwoliło na wyselekcjonowanie najlepszych specjalistów z branży IT. Wśród zwiedzających znalazły się osoby zajmujące się na co dzień programowaniem, testowaniem, bezpieczeństwem, administrowaniem czy zarządzaniem projektami. Formuła wydarzenia sprzyjała interakcji, wymianie kontaktów oraz nawiązywaniu bezpośrednich relacji z potencjalnymi pracownikami. Rozlokowanie stoisk wystawienniczych na promenadzie Stadionu Narodowego pozytywnie wpłynęło na zadowolenie uczestników, dzięki czemu przebieg rozmów kwalifikacyjnych był bezstresowy.

 

Targi pracy pozwoliły firmom odnaleźć potrzebnych i utalentowanych kandydatów. Targi IT Career Summit oceniam bardzo pozytywnie. To bardzo ciekawa inicjatywa i na pewno z chęcią weźmiemy udział w kolejnej edycji. Target stanowiły głównie osoby z doświadczeniem w tej branży, dlatego mieliśmy okazję nawiązać wiele kontaktów, które na pewno zaprocentują w przyszłości – komentuje Sylwia Zygmunt z PwC.

 

Podczas wydarzenia kandydaci mieli także okazję skorzystać z ciekawych loterii i konkursów z nagrodami. Do wygrania były m.in. tablety, power banki oraz książki o tematyce programistycznej.

 

II edycja wydarzenia odbędzie się 26 listopada we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy!


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz