MIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoCity Space logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoINTERBIURO logoKontor logoNowy Styl Group logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoAgrobex Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoTorus logoINTER-BUD logoPodium Investment logoBusiness House logoForbo Flooring Systems Polska logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoOlivia Business Centre logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoSpectra Development logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

EKO Restauracja PAUL powstanie w Warsaw Financial Center

Słodka część oferty restauracji i piekarni PAUL
Warsaw Financial Center
Francuska sieć piekarni i restauracji PAUL dołączyła do grona najemców Warsaw Financial Center.

Powstający na parterze biurowca lokal o powierzchni 370 mkw. będzie pierwszą, flagową restauracją PAUL w Polsce. Umowę najmu zawarto na 10 lat.

 

Sieć PAUL została założona w 1889 roku przez Charlemagne Mayot w Croix niedaleko Lille we Francji. Obecnie firma funkcjonuje w 34 krajach, oferując dania śniadaniowe, lunchowe i obiadowe, wzbogacone o wyroby piekarniczo-cukiernicze, wytrawne i słodkie tarty, świeże kanapki i sałatki. W ofercie PAUL znajduje się także szeroki wybór napoi zimnych i gorących oraz alkohol. Otwarcie pierwszej w Polsce restauracji zaplanowano na II kwartał 2015 roku.

 

Nieustannie staramy się podnosić atrakcyjność Warsaw Financial Center dla naszych najemców, wprowadzając w budynku nowatorskie rozwiązania. Dziś z dumą prezentujemy naszego nowego najemcę - pierwszą w Polsce restaurację PAUL. Jestem przekonany, że zarówno najemcy, jak i goście odwiedzający WFC pokochają ten koncept - przekonuje Artur Lis, Asset Manager Portfolio & Asset Management w Tristan Capital Partners.

 

Warsaw Financial Center znajduje się u zbiegu ulic Emilii Plater i Świętokrzyskiej i oferuje łącznie 50 000 mkw. powierzchni najmu klasy A+ oraz 350 miejsc parkingowych. Portfolio jego najemców obejmuje ponad 60 polskich i międzynarodowych firm. W 2014 r. budynek otrzymał certyfikat ekologiczny LEED.

 

Od końca 2012 roku Warsaw Financial Center jest własnością konsorcjum Allianz Real Estate i Curzon Capital Partners III, funduszu inwestycyjnego zarządzanego przez Tristan Capital Partners.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra