Proton Office

EKO Pentacomp wynajął ponad 1500 mkw. powierzchni biurowej

Blue City - kompleks, którego część stanowi Blue Office
Blue City - kompleks, którego część stanowi Blue Office
Producent rozwiązań informatycznych i dostawca usług IT we wrześniu przeniesie się do nowego biura, znajdującego się w biurowcu Blue Office.

Firma Pentacomp Systemy Informatyczne SA we wrześniu br. wprowadzi się do biurowca Blue Office, w którym wynajęła ponad 1500 mkw. powierzchni. W procesie zawierania transakcji reprezentowała ją międzynarodowa agencja doradcza Savills.

 

Blue Office oferuje nowoczesną powierzchnię biurową na atrakcyjnych warunkach. Dużym atutem obiektu jest bliskość centrum handlowego Blue City, w którym znajduje się około 200 sklepów i punktów usługowych oraz ponad 20 restauracji i kawiarni. Warto zwrócić uwagę także na liczbę dostępnych miejsc parkingowych – Blue Office zapewnia ich znacznie więcej niż jakikolwiek inny budynek w okolicy – komentuje Dariusz Karwański, associate w Dziale Powierzchni Biurowych Savills.

 

Blue Office zlokalizowany jest przy Al. Jerozolimskich 179 w Warszawie w kompleksie centrum handlowego Blue City. Biurowiec klasy B+ powstał w 2008 roku, oferuje 35 000 mkw. biur, których powierzchnia wynosi od 15 mkw. Na jednym piętrze znajduje się  4700 mkw. Obiekt pozostaje w trakcie certyfikacji BREEAM.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz