Torus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoCity Space logoSpectra Development logoNowy Styl Group logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKontor logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTétris Poland logoOlivia Business Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTER-BUD logoCOTEX Office Centre logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoArchicom logoINTERBIURO logoAluprof S.A. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

V edycja konferencji Business Intelligence

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce : Hotel Courtyard by Marriott, ul. Żwirki i Wigury 1
Data : 11.12.2012
Godzina : 09:00 - 16:00
Status : zakończone
Pobierz Adobe Flash Player

SW Konferencje Sp. z o.o. Sp. k. jest polską firmą, która dostarcza wiedzę techniczną oraz informacje skojarzone z technologiami IT osobom i instytucjom zajmującym się profesjonalnie informatyką.


W kilkudziesięciu organizowanych corocznie spotkaniach bierze łącznie udział ponad 5000 osób. Firma działa na rynku informatycznym od 14 lat.

Opis wydarzenia
Business Intelligence GigaCon to projekt skierowany do firm, które w swojej ofercie mają aplikacje i narzędzia służące do zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa a także technologie wspomagające podejmowanie strategicznych i taktycznych decyzji w firmie.


Konferencja będzie okazją do prezentacji rozwiązań a także nawiązania bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi klientami.

Proponowana tematyka sesji:

  • Integracja i wdrożenie hurtowni danych
  • Zarządzanie wydajnością (performance management)
  • Zarządzanie danymi
  • Zarządzania kosztami działań (Activity-Based Management)
  • Strategiczna karta wyników
  • Rachunek kosztów działań
  • Controlling procesów

Business Intelligence to metody i narzędzia informatyczne służące do odkrywania, przechowywania i prezentowania informacji dotyczącej biznesu. Ich celem jest wprowadzanie ładu w procesie raportowania strategicznego i operacyjnego, uproszczenie dostępu i zarządzania informacjami gromadzonymi w przedsiębiorstwie oraz wizualizacja pozwalająca zmienić zbiory danych w pożądane informacje i trafne decyzje.

W roli uczestników zapraszamy w szczególności następujące osoby:
Kadrę podejmującą decyzje strategiczne w firmie – dyrektorów finansowych; menadżerów Business Intelligence, dyrektorów i kierowników IT, kierowników projektów, architektów i specjalistów, administratorów hurtowni danych; architektów aplikacji; osoby odpowiedzialne za rozwój firmy.

Bezpłatna rejestracja na stronie: http://gigacon.org//business_inteligence/2012/rejestracja

Firmy zainteresowane prezentacją rozwiązań podczas wydarzenia, zapraszam do kontaktu!


0.0
Tagi: Gigacon
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra