Giant

Targi Kariera w Finansach i Bankowości

Lista wydarzeń

Miasto : Warszawa
Miejsce : The Westin Warsaw
Data : 12.10.2013
Godzina : 08:00 - 16:00
Status : zakończone
Targi Kariera w Finansach i Bankowości

ZAINWESTUJ W SIEBIE! NADAJ TEMPA SWOJEJ KARIERZE!

 

• Znasz dobrze język angielski?
• Poszukujesz nowych wyzwań?
• Jesteś gotowy na współpracę z liderami rynku?

Jeśli choć na jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi ''TAK'', to chcielibyśmy zaprosić Cię na kolejną edycję prestiżowych targów rekrutacyjnych dedykowanych branży finansów. Na Targach Kariera w Finansach i Bankowości otrzymasz niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym do największych międzynarodowych firm.

Co wyróżnia Targi organizowane przez firmę CareerCon od pozostałych targów pracy?

Jedną z najważniejszych różnic jest to, że wystawcy już podczas targów rozpoczynają procesy rekrutacyjne, więc jeżeli zależy Ci na czasie i chcesz zapoznać się z ofertą najlepszych pracodawców, to nasze Targi są idealnym rozwiązaniem! Tego jednego dnia to firmy przyjadą do Ciebie, a rekruterzy znajdą czas, by swobodnie porozmawiać z Tobą przy filiżance pysznej kawy. 12 października w Warszawie będziesz mógł spotkać się z przedstawicielami firm m. in.:
• RBS;
• CBRE;
• Citi;
• Experis Finance;
• Gothaer TU.

Wyżej wymienione firmy poszukują pracowników z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Doświadczenie w branży finansowo-bankowej oraz znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.

Na co jeszcze możesz liczyć biorąc udział w Targach Kariera w Finansach i Bankowości?

Targi pracy to okazja do wysłuchania ciekawych prelekcji specjalistów z branży finansów, które poprowadzi między innymi firma BPP, będąca liderem edykacji finansowej w Wielkiej Brytanii. Podczas targów organizowane są również szkolenia z zakresu kompetencji miękkich, które pomagają poprawić zdolności interpersonalne oraz podnoszą Wasze kwalifikacje na rynku pracy.
Na najbliższej edycji będzie mogli wiąć udział  m.in. w prelekcjach:

- Daniela Bordmana - „Emisja głosu a wizerunek”
- Piotra Miernika - „Zbuduj markę osobistą i wygrywaj na rynku pracy”
- Józefa Kajty - „Gdy przychodzi wiatr jedni budują mury, inni wiatraki...Jak przetrwać w czasie gdy jedyną stałą jest zmienność”

Dodatkowo można będzie uczestniczyć w warsztatach językowych. Wszystko to zupełnie BEZPŁATNIE. Udział w takich szkoleniach można z powodzeniem wpisać do CV. Na uczestników Targów czeka także wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez partnerów wydarzenia.

12.10.2013 WARSZAWA – The Westin Warsaw ****, Al. Jana Pawła II 21
Szczegóły na: http://careercon.pl/karierawfinansach/warszawa
Rejestracja online: http://careercon.pl/karierawfinansach/warszawa/rejestracja (wymagana)


0.0
Tagi: Careercon
Napisz pierwszy komentarz