Giant

22. Targi Nieruchomości

Lista wydarzeń

Miasto : Szczecin
Miejsce : Hala MTS, ul. Struga 6
Data : 12.10.2013 - 13.10.2013
Godzina : 09:00 - 16:00
Status : zakończone
22. Targi Nieruchomości

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnych - 22. Zachodniopomorskich Targów Nieruchomości i Inwestycji.
Odbędą się w dniach 12-13 października 2013 w hali MTS-u w godzinach 10.00 – 17.00.

Już 22 raz będzie miało miejsce największe spotkanie branży nieruchomości, na którym pojawią się przedstawiciele gmin, inwestorzy, deweloperzy, biura nieruchomości, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe. To tu zawierane są najważniejsze kontrakty handlowe.

Targi są prestiżową i chętnie odwiedzaną imprezą, o czym świadczą dane z poprzednich lat. Ubiegła edycja zebrała ponad 90 wystawców i 3700 odwiedzających.

W tej edycji, poza bogatą ofertą dla klientów:

-scena z ciekawym programem ekspertów,
-kącik dziecięcy z profesjonalną opieką nad maluchami,
-elegancka kawiarenka,
-bar targowy z ciepłymi obiadami

Nie dostałeś kredytu – przyjdź na Targi

Jesienna edycja targów jest wyjątkowa ze względu na specjalną, preferencyjną ofertę Kredytu Targowego. Prawda jest taka, że główną barierą przy zakupie nieruchomości jest często brak odpowiednich środków i zbyt mała zdolność kredytowa. Dlatego, razem z firmą FinPack, zdecydowaliśmy się na wyjście naprzeciw naszym odwiedzającym, przygotowując specjalną, targową ofertę kredytową - mówi Kornel Mróz, organizator Targów.

Dla wszystkich, którzy zdecydują się na zakup nieruchomości jednego z wystawców, została przygotowana targowa promocja, dzięki czemu oferowany kredyt będzie tańszy niż w banku.

Tanio…, taniej na targach

W ofercie deweloperów dominują mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o wielkości od 30 do 65 m2 w dobrej cenie i często z dodatkowymi usługami, jak miejscem postojowym wliczonym w cenę, wykończeniem pod klucz czy zmianami w projektach mieszkań. W targowej ofercie znajdują się obok mieszkań oddanych do użytkowania w pierwszym półroczu tego roku nowe inwestycje, których budowę rozpoczęto w pierwszych dwóch kwartałach 2013. Wszyscy wystawcy targów deklarują chęć negocjacji i, zachęcając do odwiedzenia stoisk, oferują specjalne rabaty i upusty targowe. Od kilku edycji, targom towarzyszy również, ciesząca się bardzo dużą popularnością wśród odwiedzających, akcja promocyjnych ofert HOT DEALS.

Bezpłatne porady, wykłady, prelekcje

W Strefie Porad Ekspertów na zwiedzających będzie czekał sztab konsultantów, który udzieli fachowych porad z zakresu prawa, podatków, finansowania inwestycji, zakupu mieszkania na rynku wtórnym czy architektury wnętrz i stylizacja. Dodatkowo na odwiedzających czekał będzie doradca specjalizujący się w odbudowaniu wiarygodności kredytowej oraz pozyskiwaniu finansowania w trudnych przypadkach, np. z negatywną historią kredytową w BIG.

Wstęp i parking bezpłatne.


0.0
Tagi: M-Expo
Napisz pierwszy komentarz