Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoCity Space logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoCOTEX Office Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoAluprof S.A. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoForbo Flooring Systems Polska logoINTERBIURO logoUNIMOR Development S.A. logoINTER-BUD logoVastint Poland Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoAgrobex Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoTétris Poland logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoKontor logoBusiness House logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

22. Targi Nieruchomości

Lista wydarzeń

Miasto : Szczecin
Miejsce : Hala MTS, ul. Struga 6
Data : 12.10.2013 - 13.10.2013
Godzina : 09:00 - 16:00
Status : zakończone
22. Targi Nieruchomości

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnych - 22. Zachodniopomorskich Targów Nieruchomości i Inwestycji.
Odbędą się w dniach 12-13 października 2013 w hali MTS-u w godzinach 10.00 – 17.00.

Już 22 raz będzie miało miejsce największe spotkanie branży nieruchomości, na którym pojawią się przedstawiciele gmin, inwestorzy, deweloperzy, biura nieruchomości, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe. To tu zawierane są najważniejsze kontrakty handlowe.

Targi są prestiżową i chętnie odwiedzaną imprezą, o czym świadczą dane z poprzednich lat. Ubiegła edycja zebrała ponad 90 wystawców i 3700 odwiedzających.

W tej edycji, poza bogatą ofertą dla klientów:

-scena z ciekawym programem ekspertów,
-kącik dziecięcy z profesjonalną opieką nad maluchami,
-elegancka kawiarenka,
-bar targowy z ciepłymi obiadami

Nie dostałeś kredytu – przyjdź na Targi

Jesienna edycja targów jest wyjątkowa ze względu na specjalną, preferencyjną ofertę Kredytu Targowego. Prawda jest taka, że główną barierą przy zakupie nieruchomości jest często brak odpowiednich środków i zbyt mała zdolność kredytowa. Dlatego, razem z firmą FinPack, zdecydowaliśmy się na wyjście naprzeciw naszym odwiedzającym, przygotowując specjalną, targową ofertę kredytową - mówi Kornel Mróz, organizator Targów.

Dla wszystkich, którzy zdecydują się na zakup nieruchomości jednego z wystawców, została przygotowana targowa promocja, dzięki czemu oferowany kredyt będzie tańszy niż w banku.

Tanio…, taniej na targach

W ofercie deweloperów dominują mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe o wielkości od 30 do 65 m2 w dobrej cenie i często z dodatkowymi usługami, jak miejscem postojowym wliczonym w cenę, wykończeniem pod klucz czy zmianami w projektach mieszkań. W targowej ofercie znajdują się obok mieszkań oddanych do użytkowania w pierwszym półroczu tego roku nowe inwestycje, których budowę rozpoczęto w pierwszych dwóch kwartałach 2013. Wszyscy wystawcy targów deklarują chęć negocjacji i, zachęcając do odwiedzenia stoisk, oferują specjalne rabaty i upusty targowe. Od kilku edycji, targom towarzyszy również, ciesząca się bardzo dużą popularnością wśród odwiedzających, akcja promocyjnych ofert HOT DEALS.

Bezpłatne porady, wykłady, prelekcje

W Strefie Porad Ekspertów na zwiedzających będzie czekał sztab konsultantów, który udzieli fachowych porad z zakresu prawa, podatków, finansowania inwestycji, zakupu mieszkania na rynku wtórnym czy architektury wnętrz i stylizacja. Dodatkowo na odwiedzających czekał będzie doradca specjalizujący się w odbudowaniu wiarygodności kredytowej oraz pozyskiwaniu finansowania w trudnych przypadkach, np. z negatywną historią kredytową w BIG.

Wstęp i parking bezpłatne.


0.0
Tagi: M-Expo
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra