Kinnarps 01.06-30.06

23. Targi Nieruchomości i Inwestycji

Miasto : Szczecin
Miejsce : Hala MTS
Data : 08.03.2014 - 09.03.2014
Godzina : 10:00 - 17:00
Status : zakończone
23. Targi Nieruchomości i Inwestycji

Promocje i rabaty targowe, mieszkania i domy w programie „Mieszkanie dla Młodych” oraz możliwość skorzystania z preferencyjnej Targowej Oferty Kredytowej. Przed nami wiosenna edycja Zachodniopomorskich Targów Nieruchomości i Inwestycji.

 

8 i 9 marca, na szczecińskim MTS, przy ul. Struga 6 na odwiedzających czekać będzie ponad 60 wystawców: deweloperów, biur nieruchomości, przedstawicieli gmin oraz banków, doradców z dziedzin finansów, prawa i architektury.

 

Wydarzenie to stanowi niemałą gratkę dla tych którzy chcą korzystnie zakupić własne mieszkanie, dom lub działkę budowlaną. Targi Nieruchomości to jedyne wydarzenie, które gromadzi niemalże wszystkie oferty z rynku nieruchomości. Podczas trwania targów, odwiedzający mogą w łatwy i szybki sposób rozeznać się w rynku, dopytać o szczegóły interesujących ich nieruchomości, zasięgnąć bezpłatnej porady ekspertów, wyliczyć zdolność kredytową a nawet podpisać umowę rezerwacyjną. Dodatkowo na przybyłych czekają, dostępne jedynie podczas targów, atrakcyjne rabaty i upusty w ramach targowej akcji promocyjnej HOT DEALS, dzięki którym zainteresowani zakupem, mogą zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych!


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz