Agrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoKontor logoSpectra Development logoHAVRE Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoArchicom logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoVantage Development S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoNowy Styl Group logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoUNIMOR Development S.A. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoOlivia Business Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoCity Space logoARTSERVIS sp. z o.o. logoTorus logoINTERBIURO logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Szkolenie Nowa Ustawa o Prawach Konsumenta-Konsekwencje dla sektora budowlanego

Lista wydarzeń

Miasto : Ossa k. Rawy Mazowieckiej
Miejsce : Hotel Ossa
Data : 08.05.2014 - 09.05.2014
Godzina : 09:00 - 15:30
Status : zakończone
Szkolenie Nowa Ustawa o Prawach Konsumenta-Konsekwencje dla sektora budowlanego

Nowa Ustawa o Prawach Konsumenta, która wchodzi w życie 13 czerwca 2014, przyniesie ogromne zmiany w przepisach odnośnie obowiązków przedsiębiorcy względem konsumenta.

 

Czy przygotowałeś swoje przedsiębiorstwo na nadchodzące zmiany? Czy wiesz jakie nowe obowiązki będziesz musiał spełnić od czerwca 2014? Czy zaznajomiłeś się z konsekwencjami nowego prawa konsumenckiego? Czy wiesz, że rękojmia na sprzedaż nieruchomości zostaje przedłużona do 5 lat? Chciałbyś omówić nowe rozwiązania z Ekspertami, którzy byli zaangażowani w tworzenie ustawy?

 

Niepowtarzalną okazją do poznania wszelkich zmian wynikających z wprowadzenia w życie nowej ustawy będzie szkolenie „Nowa Ustawa o Prawach Konsumenta-Konsekwencje dla sektora budowlanego”, które odbędzie się w dniach 8-9 maja 2014r. w Hotelu Ossa. Aby dowiedzieć się więcej na temat nowego prawa zapraszamy na spotkanie przygotowane specjalnie dla Państwa.

 

Szczegółowa agenda spotkania oraz wszelkie informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępna jest na naszej stronie – tutaj.

 

Dla osób zgłaszających się za pośrednictwem portalu e-biurowce przewidujemy 10 proc. rabatu dla każdego uczestnika.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra