Kinnarps 01.06-30.06

Warsztaty Mój Start Up – Import z Chin z wizytą w Porcie

Lista wydarzeń

Miasto : Warsztaty Mój Start Up – Import z Chin z wizytą w Porcie
Miejsce :
Data : 20.11.2015 - 21.11.2015
Godzina : 09:00 - 17:00
Status : zakończone
Warsztaty Mój Start Up – Import z Chin z wizytą w Porcie
20-21 listopada 2015 r., Gdynia

Zapraszamy do udziału w dziewiątej już edycji warsztatów Import z Chin w rozbudowanej wersji dwudniowej!

Warsztaty „Import z Chin” są okazją do uzyskania informacji nt. specyfiki biznesu importowego. Warsztaty 2-dniowe w Gdyni zapewniają jeszcze większą dawkę wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. To 12. edycja wydarzenia. 

W ciągu tych dwóch dni uczestnicy uzyskają pigułkę wiedzy, która jest wynikiem ogromnego, ponad 20-letniego doświadczenia Trenera.

Dodatkowo tylko w tej edycji warsztatów:

  • naocznie dowiesz się jak pracuje terminal kontenerowy Portu Gdynia i będziesz mógł zadawać pytania „na gorąco”;
  • specjalista bankowy rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości w zakresie płatności w handlu zagranicznym;
  • na pytania związane z odprawą celną odpowie Agent Celny podczas wizyty w Porcie Gdynia.

Podczas warsztatów zostanie przekazana specjalistyczna wiedza w zakresie m.in. obrotu towarami zakazanymi oraz tzw. podróbkami.

Dzięki edycji Premium możesz nastawić się na rzetelne i przede wszystkim prawdziwe informacje! Zapewniamy wysoki poziom wiedzy, dedykowane materiały szkoleniowe, dogodną lokalizację, obok Portu Gdynia, stałą przerwę kawową oraz lunch w każdy dzień warsztatów.

Głównym celem warsztatów jest uświadomienie uczestnikom z jakim przedsięwzięciem będą mieli do czynienia jak i solidne przygotowanie ich do takiego przedsięwzięcia oraz wyposażenie w podstawowe, konkretne narzędzia. Istotnym elementem jest również przekazanie umiejętności unikania najbardziej powszechnych błędów, które niosą za sobą niebagatelne straty finansowe.

Trenerzy:

Leszek Ślazyk - od 1994 r. zajmuję się organizacją produkcji oraz prowadzeniem importu towarów z Dalekiego Wschodu. Realizując zlecenia firm polskich i europejskich miałem możliwość mieszkać i pracować w Chinach, co pozwoliło mi poczuć i poznać zarówno ten kraj jak i jego mieszkańców, wyrobić sobie swój własny, subiektywny pogląd na współczesne Państwo Środka i jego obywateli. Z połączenia doświadczeń zawodowych i osobistych zrodził się pomysł stworzenia portalu www.chiny24.com, pierwszego w Polsce serwisu internetowego poświęconego nie tylko problematyce importu z Chin, ale również Chinom samym w sobie, jako fenomenowi przełomu XX i XXI w. we wszystkich wymiarach ludzkiej aktywności.

 

Paweł Grądzki - absolwent Uniwersytetu Gdańskiego (1997) – katedra rynku transportowego, specjalizacja transport morski. Z rynkiem przewozów morskich związany od 1996 roku. Mieszkaniec Gdyni, zafascynowany jej historią i rozwojem na przestrzeni dziejów. Zawodowo prowadzi serwis do wyceniania i zamawiania morskich przesyłek drobnicowych – seaoo.com. Na Uniwersytecie Gdańskim prowadzi zajęcia ze spedycji i transportu morskiego dla studentów studiów dziennych i zaocznych. Oprócz morza kocha polskie góry. Z zamiłowania fotograf.

 

 

 

Więcej na stronie: moj-startup.pl/importgdynia


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz