PGE Narodowy

Bilans zysków i strat - Data Center czy serwerownia?

Miasto : Warszawa
Miejsce : Centrum Konferencyjne Atrium - budynek Atrium Tower
Data : 21.01.2016
Godzina : 09:00 - 17:00
Status : zakończone
Bilans zysków i strat - Data Center czy serwerownia?
Warszawa, Centrum Konferencyjne Atrium - budynek Atrium Tower

Wdrażanie Data Center to obecnie najkorzystniejsze z rozwiązań, jakie można wdrożyć w celu przechowywania danych. Gwarantuje to pewny i bezpieczny przepływ informacji, ochronę danych oraz stabilność przechowywanych przez firmy zasobów.

 

Podczas ósmej edycji konferencji „Bilans zysków i strat – Data Center czy serwerownia” zaproszeni eksperci będą rozmawiać o wymogach dotyczących serwerowni i centrów danych oraz zarządzaniu nimi, wyposażeniu i proponowanych rozwiązaniach, praktycznych aspektach data center. Poruszona zostanie również kwestia finansów – optymalizacja kosztów.

 

Wydarzenie skierowane jest do osób odpowiedzialnych za utrzymanie infrastruktury technicznej firmy, zarządzanie centrami danych w firmie, dyrektorów i managerów ds. rozwoju biznesu, kierowników projektów, szefów działów technicznych i działów IT, bezpieczeństwa, osób odpowiedzialnych za składowanie i przetwarzanie firmowych danych oraz do doradców zarządu, w tym osób odpowiedzialnych za wybór, zakup, utrzymanie firmowej infrastruktury.

 

Dla osób z grupy docelowej udział w konferencji jest bezpłatny!

 

Rejestracja jest dostępna za pośrednictwem formularza rejestracyjnego

Więcej informacji jest dostępnych na stronie: http://successpoint.pl/data-center

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz