Giant

Warsztaty Mój Start Up – Import z Chin

Miasto : Warszawa
Miejsce :
Data : 19.03.2016
Godzina : 09:00 - 17:00
Status : zakończone
Warsztaty Mój Start Up – Import z Chin
19 marca 2016 r., Warszawa

Zapraszamy do udziału w dwunastej edycji warsztatów Import z Chin!

Warsztaty „Import z Chin” są świetną okazją do uzyskania informacji nt. specyfiki biznesu importowego. W trakcie jednodniowego wydarzenia Uczestnicy uzyskają solidną wiedzę, wynikającą z ponad 20-letniego doświadczenia Trenera. Podczas warsztatów zostanie przekazana specjalistyczna wiedza w zakresie m.in. obrotu towarami zakazanymi oraz tzw. podróbkami. Uczestnicy dowiedzą się również co warto importować w 2016 roku.

Głównym celem warsztatów jest uświadomienie uczestnikom z jakim przedsięwzięciem będą mieli do czynienia jak i solidne przygotowanie ich do takiego przedsięwzięcia oraz wyposażenie w podstawowe, konkretne narzędzia. Istotnym elementem jest również przekazanie umiejętności unikania najbardziej powszechnych błędów, które niosą za sobą niebagatelne straty finansowe.

Zapewniamy wysoki poziom wiedzy, dedykowane materiały szkoleniowe, dogodną lokalizację, stałą przerwę kawową oraz lunch. 

UWAGA!
Do 19 lutego promocja EarlyBird!

 

Trenerzy:

Leszek Ślazyk - od 1994 roku zajmuję się organizacją produkcji oraz prowadzeniem importu towarów z Dalekiego Wschodu. Realizując zlecenia firm polskich i europejskich miałem możliwość mieszkać i pracować w Chinach, co pozwoliło mi poczuć i poznać zarówno ten kraj jak i jego mieszkańców, wyrobić sobie swój własny, subiektywny pogląd na współczesne Państwo Środka i jego obywateli. Z połączenia doświadczeń zawodowych i osobistych zrodził się pomysł stworzenia portalu www.chiny24.com, pierwszego w Polsce serwisu internetowego poświęconego nie tylko problematyce importu z Chin, ale również Chinom samym w sobie, jako fenomenowi przełomu XX i XXI wieku we wszystkich wymiarach ludzkiej aktywności.

 

Paweł Grądzki - absolwent Uniwersytetu Gdańskiego (1997) – katedra rynku transportowego, specjalizacja transport morski. Z rynkiem przewozów morskich związany od 1996 roku. Mieszkaniec Gdyni, zafascynowany jej historią i rozwojem na przestrzeni dziejów. Zawodowo prowadzi serwis do wyceniania i zamawiania morskich przesyłek drobnicowych – seaoo.com. Na Uniwersytecie Gdańskim prowadzi zajęcia ze spedycji i transportu morskiego dla studentów studiów dziennych i zaocznych. Oprócz morza kocha polskie góry. Z zamiłowania fotograf.
 

 

Więcej na stronie: http://moj-startup.pl/importwarszawa


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz