Giant

Baltic Business Forum

Miasto : Świnoujście
Miejsce : Centrum konferencyjne przy hotelu Interferie Medical Spa****; ul. Uzdrowiskowa 15
Data : 14.09.2016 - 16.09.2016
Godzina : 09:00 - 14:00
Status : zakończone
Baltic Business Forum
W dniach 14-16 września 2016 r. w Świnoujściu odbędzie się VIII. edycja Baltic Business Forum. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Każdego roku w konferencji biorą udział przywódcy różnych państw, ministrowie, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, szefowie agend rządowych, a także eksperci oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych. Jednak główny trzon uczestników i prelegentów Forum stanowią przedsiębiorcy z krajów Europy Środkowo- Wschodniej i Azji. Są to zarówno wielkie spółki, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Gościem honorowym tegorocznego wydarzenia będzie Republika Turcji, reprezentowana przez delegację rządową oraz licznych inwestorów i menedżerów. W ramach BBF 2016 odbędą się posiedzenia Krajowej Izby Gospodarczej i jej tureckiego odpowiednika TOBB oraz PolskoTureckiej Izby Biznesu i jej partnera DEIK. Bankiet wieczorny pierwszego dnia Baltic Business Forum 2016 poświęcony będzie Gościowi Honorowemu – Republice Turcji. Z kolei podczas bankietu wieczornego drugiego dnia wręczona zostanie nagroda Baltic Business Award.

Forum zostało podzielone na różne bloki tematyczne. Program wydarzenia i szczegółowe informacje dostępne są na stronie: balticbusinessforum.eu

Baltic Business Forum to odbywające się od 2009 r. międzynarodowe forum gospodarcze, będące corocznym miejscem spotkań przedstawicieli świata biznesu i polityki z obszaru państw Europy Zachodniej, Środkowo-Wschodniej i Azji. Pomysłodawcą oraz organizatorem pierwszej edycji Forum była Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza. Następne edycje organizowane były przez stowarzyszenie Baltic Business Forum (obecnie Europe North East International Association).

Tak w skrócie można podsumować zeszłoroczną edycję BBF:

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz