PGE Narodowy

REAL CONNECT 2017

Miasto : WARSZAWA
Miejsce : Centrum Expo XXI
Data : 26.04.2017 - 27.04.2017
Godzina : 08:00 - 20:00
Status : zakończone
REAL CONNECT 2017
REAL CONNECT 2017 - nowa impreza targowa rynku nieruchomości i inwestycji w Europie Środkowo-Wschodniej.

W dniach 26-27 kwietnia 2017 roku odbędzie się w Warszawie wystawa firm i instytucji z obszaru nieruchomości komercyjnych i inwestycji – REAL CONNECT 2017. Targi będą połączone z serią branżowych konferencji i paneli dyskusyjnych.

 

Według BNP Paribas Real Estate Przewodnik Investing in Poland 2016, Polska jest jednym z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się rynków w Europie. Nasz kraj utrzymuje pozycję lidera w Europie Środkowo-Wschodniej pod względem PKB. Według danych Eurostatu, w 2015 roku wzrost PKB w Polsce wyniósł 3,6% w porównaniu do 1,6% w całej Unii Europejskiej, w tym samym okresie. W ciągu ostatnich 10 lat polska gospodarka wzrosła o 45,8%, podczas gdy UE jedynie o 9,7%. Ponadto nasza gospodarka jest większa niż łącznie gospodarki Czech, Węgier, Słowacji, Litwy i Łotwy.

 

W ciągu ostatnich kilku lat rynek nieruchomości w Polsce odnotował najszybszy w historii wzrost w podaży powierzchni komerycjnej. W zależności od segmentu rynku, w latach 2005-2015, wysokość wzrostu wyniosła 180% w segmencie biurowym, 90% w handlu detalicznym i aż 460% w segmencie magazynowym. Eksperci podkreślają, że nie ma oznak spowolnienia na tym rynku, co może dostarczyć ciekawych możliwości inwestycyjnych w przyszłości.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku nieruchomości w Polsce, firma 4Value postanowiła zorganizować w Warszawie wystawę firm i instytucji z branży inwestycji i nieruchomości komercyjnych – REAL CONNECT 2017. Wystawa odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia 2017 roku w warszawskim Centrum Expo XXI. W imprezie weźmie udział około 100 wystawców. Organizatorzy spodziewają się kilku tysięcy odwiedzających oraz licznego grona profesjonalistów z kraju i zagranicy.

 

- Od pewnego czasu przyglądaliśmy się rynkowi nieruchomości w Europie Środkowej i Wschodniej, co doprowadziło nas do wniosku, że nie mamy w Polsce dużej i znaczącej imprezy targowo-konferencyjnej na skalę Expo Real w Monachium czy MIPIM w Cannes. Postanowiliśmy na przestrzeni kilku lat taką stworzyć. Już widzimy duże zainteresowanie w kraju i za granicą – powiedział Daniel Jabłoński, jeden z organizatorów Real Connect.

 

Równolegle z targami odbędzie się REAL CONNECT CONFERENCE 2017. W tej części zaplanowana została seria paneli dyskusyjnych oraz prezentacje ekspertów i praktyków rynku z kraju i zagranicy.

 

Szczegóły dotyczące Real Connect 2017 znajdują się na stronie: www.realconnect.pl


Kontakt dla mediów:
Paweł Borządek
BeyondPR
e-mail:
p.borzadek@beyondpr.pl


0.0
Tagi: REAL CONNECT
Napisz pierwszy komentarz