MIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoUNIMOR Development S.A. logoGTV Lighting logoPodium Investment logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoTorus logoKwiaty dla biura logoHAVRE Sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoSpectra Development logoAluprof S.A. logoKart Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoTétris Poland logoVantage Development S.A. logoRIS Kotes logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoCOTEX Office Centre logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoOlivia Business Centre logoINTERBIURO logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoCity Space logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoBusiness House logoVastint Poland Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Ochrona interesu dewelopera w relacjach z pozostałymi interesariuszami

|
Miasto : Warszawa
Miejsce : Novotel Airport (ul. 1 Sierpnia 1)
Data : 27.06.2018
Godzina : 08:30 - 16:00
Ochrona interesu dewelopera w relacjach z pozostałymi interesariuszami
Zapraszamy na warsztaty „Ochrona interesu dewelopera w relacjach z pozostałymi interesariuszami”, które odbędą się 27 czerwca 2018 r. w Warszawie.

Warsztaty „Ochrona interesu dewelopera w relacjach z pozostałymi interesariuszami”,  odbędą się 27 czerwca 2018 r. w Warszawie. Wydarzenie zorganizowane zostało we współpracy z Kancelarią Góralski & Goss Legal.

Znakomici eksperci zajmujący się na co dzień procesem budowlanym oraz kompleksową obsługą sprzedaży inwestycji, przedstawią Państwu kluczowe zagadnienia dotyczące procesu inwestycyjno-budowlanego oraz współpracy deweloperów z nabywcami, projektantami i wykonawcami robót budowlanych.

W programie warsztatów znajdą Państwo m.in.:

  • Sprawy regulacyjne w due diligence

  • Niedozwolone klauzule umowne w umowach deweloperskich

  • Postanowienia umowy deweloperskiej w relacji do umowy sprzedaży lokalu

  • Roszczenia z umów deweloperskich i umów o roboty budowlane

  • Zabezpieczenia roszczeń dewelopera w umowie z generalnym wykonawcą

  • Możliwość i sposób naliczania kar umownych

  • Ochrona praw autorskich w umowach deweloperskich

  • Zmiana projektanta w trakcie procesu inwestycyjno-budowlanego.

Warsztaty będą dobrą okazją do tego, aby bezpośrednio zapytać o kwestie, które najbardziej Państwa nurtują oraz aby rozwiać wszelkie wątpliwości, z którymi na co dzień mają Państwo do czynienia w procesie deweloperskim.

UWAGA! Zapraszamy do skorzystania z 15% RABATu na udział w warsztatach. Aby go otrzymać należy wpisać kod rabatowy: "e-biurowce15" w formularzu zgłoszeniowym dostępnym na stronie.

 


ORGANIZATOR: Puls Biznesu

KONTAKT:

e-mail: szkolenia@pb.pl

tel: 22 333 97 77

www: http://konferencje.pb.pl/konferencja/1138,ochrona-interesu-dewelopera-w-relacjach-z-pozostalymi-interesariuszami

 


0.0
Tagi: Puls Biznesu
Napisz pierwszy komentarz
CHB 14 Big
mantra