Giant

Seminarium Innowacyjne Biuro

Lista wydarzeń

|
Miasto : Wrocław
Miejsce :
Data : 11.09.2012
Godzina : 09:00 - 16:00
Status : zakończone
Seminarium Innowacyjne Biuro

Seminarium Innowacyjne Biuro

Cykl Seminariów Innowacyjne Biuro to propozycja dla osób, szukających inspiracji w aranżacji nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrz biurowych. Proponujemy udział w spotkaniach, wykładach i dyskusjach, prowadzonych przez najlepszych praktyków w dziedzinie wyposażenia wnętrz biurowych.

Przedstawiamy nowe podejście do aranżacji wnętrz biurowych oraz pokazujemy najnowsze trendy designerskie w tym zakresie. Podczas seminariów dla uczestników dostępne są ekspozycje produktów producentów i dystrybutorów z branży wyposażenia biur. Dzięki temu dostarczamy nie tylko wiedzy teoretycznej, ale dajemy możliwość praktycznego zapoznania się z propozycjami najlepszych marek oraz rozmów z ich przedstawicielami. 

Dlaczego innowacyjne

Wprowadzając zmiany, które mają wpływ na funkcjonalność biur, szczególną uwagę przywiązujemy do innowacyjnych rozwiązań w zakresie planowania przestrzeni, komunikacji pracowników i obiegu informacji w biurze. Przybliżamy sposób myślenia o biurze, jako o miejscu elastycznych form pracy, w którym innowacyjne technologie służą pracownikom.

Seminarium służy również jako platforma wymiany informacji i dostarczania wiedzy z zakresu projektowania biura zgodnie z potrzebami rynku i badań, które świadczą o wpływie przestrzeni na produktywność w pracy. Pokazujemy, jak można obniżyć koszty prowadzenia biura przy jednoczesnym wzroście efektywności pracy.
 

Przyjdź, połuchaj, sprawdź!

Seminarium to miejsce swobodnej wymiany wiedzy na temat elastycznego i funkcjonalnego miejsca pracy.

Uczestnicy mogą:

  •  wysłuchać ciekawych wystąpień teoretyków i praktyków w dziedzinie wyposażenia wnętrz biurowych;
  • aktywnie brać udział w dyskusjach po prelekcjach specjalistów z branży;
  • dyskutować podczas przerw kawowych z innymi uczestnikami, jak również z prelegentami;
  • odbyć spotkanie z wybranymi przez siebie uczestnikami seminarium dzięki platformie Meet Me
  • sprawdzać osobiście ofertę partnerów, wypróbować produkty, które są dostępne na ekspozycjach, porozmawiać  z przedstawicielami najlepszych marek oferujących wyposażenie wnętrz biurowych.

Pragniemy zauważyć, że cała oferta Seminarium Innowacyjne Biuro nierozłącznie ma na celu przybliżenie naszym uczestnikom nie tylko najlepszych sposobów na stworzenie funkcjonalnego biura, ale też biura, które nie jest obojętne na design – biura z estetyczną duszą.

Dla kogo?

Niewątpliwie elementem łączącym odbiorców naszych seminariów jest proces kompleksowego tworzenia biura. Priorytetem jest dla nas umożliwienie wymiany wiedzy między wszystkimi, którzy w tym procesie uczestniczą. Dlatego też naszą ofertę kierujemy do:

  •     architektów
  •     działów administracji (dyrektorów i kierowników administracyjnych, facility i office managerów)
  •     IT Managerów 

Dlaczego warto?

Dzięki uczestnictwu w seminarium  zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci odpowiednio dobrać wyposażenie i technologię do Twojego biura, tzn. tak aby było ono  funkcjonalne, praktyczne i przede wszystkim przynoszące korzyści użytkownikom. Poznasz, jakie rzeczywiste odbicie  w wydajności pracy ma design. Uzyskasz również praktyczne wskazówki na temat umiejętnego prowadzenia biura, które nie tylko  pozwala na obniżkę kumulowanych z tego tytułu kosztów ale również znacząco wpływa na wzrost efektywności.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz