Gdańsk - -1.00m2

Gdańsk,

Sprzedaż
Powierzchnia : -1 mkw.
Cena : 5316300
Inne oferty firmy
Żółwin - 1200.00m2

Żółwin - 1200.00m2

Miasto: Żółwin

Grzybowo - 37.00m2

Grzybowo - 37.00m2

Miasto: Grzybowo

Skawa - -1.00m2

Skawa - -1.00m2

Miasto: Skawa

Bielsko-Biała - 114.00m2

Bielsko-Biała - 114.00m2

Miasto: Bielsko-Biała

Ostatnio oglądane
Kraków - 95.00m2

Kraków - 95.00m2

Miasto: Kraków

Gdańsk - 62.00m2

Gdańsk - 62.00m2

Miasto: Gdańsk

Gdańsk - -1.00m2

Gdańsk - -1.00m2

Miasto: Gdańsk

Gdańsk - 30.00m2

Gdańsk - 30.00m2

Miasto: Gdańsk

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dopuszcza się prowadzenie działalności produkcyjno-usługowej, włącznie z budynkami zamieszkania zbiorowego przeznaczonego do okresowego pobytu ludzi (hotel, marina). Wysokość zabudowy – 15 m. Cena 550 zł/m2. Działka o powierz

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dopuszcza się prowadzenie działalności produkcyjno-usługowej, włącznie z budynkami zamieszkania zbiorowego przeznaczonego do okresowego pobytu ludzi (hotel, marina). Wysokość zabudowy – 15 m. Cena 550 zł/m2. Działka o powierzchni 9.666 m2 przy ul Litewskiej 25,oddalona o 1300 m od gdańskiej starówki z bezpośrednim dostępem do Martwej Wisły /promenada - długość linii brzegowej 80 m/, między mostem siennickim a kolejowym. Własność hipoteczna. Zapraszam W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB Kontakt: Numer telefonu: Zobacz kontakt693866243 Adres email: Zobacz kontaktandrzejjach24@gmail.com Numer licencji pośrednika: