Wygraj podwójne wejściówki na przedpremierowy pokaz filmu "Frank"!

Frank” to opowieść o niezwykłym mężczyźnie i genialnym muzyku (w tej roli Micheal Fassbender), który chowa swoją twarz za gigantyczną maską, której nie zdejmuje ani przed fanami, ani przed najbliższymi. Każdy chce poznać go bliżej, lecz nie jest to łatwe. Pewnego dnia Frank wraz ze swoim zespołem przyjeżdżają na koncert do niewielkiego nadmorskiego miasteczka, w którym mieszka Jon (Domhall Gleeson) – trzydziestolatek mający śmiertelnie nudną pracę i marzący o karierze w świecie muzyki. Przypadek sprawia, że Frank i jego wyjątkowa partnerka Clara (Maggie Gyllenhaal) proponują mu dołączenie do ich zespołu. W tym celu jednak Jon musi porzucić całe swe dotychczasowe życie...

Film, którego scenariusz napisali Jon Ronson („Człowiek, który gapił się na kozy”) i Peter Straughan („Szpieg”), do kin wchodzi 11 lipca br., lecz już w najbliższy czwartek, 26 czerwca, zespół e-biurowce.pl w imieniu organizatorów wydarzenia firmy Interbiuro oraz GutekFilm zapraszają na przedpremierowy pokaz do Kina Muranów w Warszawie.

 

Aby zdobyć podwójne wejściówki na to wyjątkowe wydarzenie, wystarczy udzielić krótkiej (jedno zdanie) odpowiedzi poprzez formularz konkursowy na pytanie:

"Open space czy gabinety? Który system aranżacji biura jest lepszy i dlaczego?"

Głosuj

Wśród nadesłanych zgłoszeń wybrane zostaną dwie najbardziej kreatywne odpowiedzi, których autorzy otrzymają podwójne wejściówki na przedpremierowy pokaz filmu w Warszawie, w Kinie Muranów.

 

Seans rozpoczyna się o godz. 20:30, natomiast po projekcji firma Interbiuro zaprasza na lampkę wina.

 

Zgłoszenia przyjmowane do 25.06.2014 r. do godziny 16.00.

 

Zachęcamy do udziału w konkursie!